1554

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток липня в Україні.

На звання найкращих претендують:

Чоловіки

Михайло Кохан – виграв «Меморіал Іштвана Дюлая» в Угорщині й став єдиним в історії 20-річним атлетом, який метнув молот за 80 метрів (80.78 м); став чемпіоном Європи серед молоді (77.88 м), посів третє місце на змаганнях у Польщі (76.77 м).

Андрій Ткачук – показав другий результат у світі за всю історію 48-годинного бігу й перший у змаганнях на шосе (435.446 км).

Артур Фельфнер – став чемпіоном Європи серед юніорів і очолив світовий сезон U20 з метання списа (78.41 м).

Жінки

Марина Бех-Романчук – виграла етап «Діамантової ліги» в Гейтсхеді (6.77 м), посіла третє місце зі стрибків у довжину на етапі «Діамантової ліги» в Стокгольмі (6.79 м), виграла змагання у Секешфегерварі (6.79 м).

Ярослава Магучіх – виграла етап «Діамантової ліги» в Стокгольмі (2.03 м), стала чемпіонкою Європи серед молоді зі стрибків у висоту (2.00 м).

Анна Рижикова – встановила національний рекорд з бігу на 400 метрів з бар’єрами й посіла третє місце на етапі «Діамантової ліги» в Стокгольмі (52.96 с), посіла друге місце на етапі «Діамантової ліги» в Осло (54.15 с).

Голосування відбувається в трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.