Артур Фельфнер – у фіналі юніорського чемпіонату світу

1162
Артур Фельфнер / Фото (с)Ігор Ятченко

Українець Артур Фельфнер приїхав у Найробі в статусі чинного чемпіона Європи серед юніорів і лідера світового юніорського сезону з метання списа. Саме його вважають одним з головних претендентів на золото чемпіонату світу U20. Проте, як показала кваліфікація, боротьба у фіналі може бути запеклою.

Фельфнер упевнено подолав кваліфікаційний норматив, який дорівнював 73 метрам. У другій спробі він метнув спис на 77.15 м і пройшов далі. Відзначимо також результат фіна Янне Ляспя, який встановив особистий рекорд (77.10 м), і Чінечерема Ннамді, який виграв кваліфікацію у групі А з національним юніорським рекордом Нігерії (78.02 м).

Валерія Мухоброд продовжує боротьбу у змаганнях з семиборства. Після чотирьох видів програми вона сьома (3081 очко). У вечірній сесії українка встановила особистий рекорд зі штовхання ядра (10.48 м) і подолала 200 метрів за 25.54 с.

У перший день юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики було розіграно три комплекти медалей. Українці в жодному з цих фіналів участі не брали.

Змагання зі стрибків з жердиною з юніорським рекордом Африки виграла Міре Рейнсторф з ПАР (4.15 м). Такий же результат у француженки Еліз Руссі, але вона поступилася за спробами й виграла срібло.

Змішана естафетна команда 4х400 метрів з Нігерії перемогла з рекордом чемпіонатів (3:19.70 хв), залишивши в одній десятій позаду поляків.

Ще один рекорд чемпіонатів було встановлено з бігу на 3000 метрів серед юніорів. Тадесе Ворку переміг з результатом 7:42.09 хв. У його співвітчизника, Алі Абділмана, 7:44.55 хв і срібло. Хабтом Самуель з бронзою (7:52.69 хв).

Всі результати юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики: https://worldathletics.org/competitions/world-athletics-u20-championships/nairobi21/timetable

Попередня статтяОпубліковані кваліфікаційні нормативи й умови відбору на чемпіонат Європи-2022
Наступна статтяЮніорський чемпіонат світу: Світлана Жульжик і Ростислав Голубович виходять до півфіналу