Юніорський чемпіонат світу: Світлана Жульжик і Ростислав Голубович виходять до півфіналу

1956
Світлана Жульжик/Фото (с)Ігор Ятченко

У Найробі триває юніорський чемпіонат світу з легкої атлетики. Світлана Жульжик впевнено захопила лідерство й не менш упевнено виграла забіг на 800 метрів у першому колі змагань (2:07.61 хв). Півфінал відбудеться 20 серпня, о 16:20.

Ростислав Голубович хоч і не потрапив до числа перших чотирьох атлетів у забігу, які напряму виходили до півфіналу з бігу на 400 метрів з бар’єрами, все ж зміг вийти до нього за часом – 53.35 с. Змагання 1/2 фіналу відбудуться 21 серпня о 15:00.

Після шести видів семиборства Валерія Мухоброд продовжує утримувати сьоме місце (4502 очка). Від литовки Атене Шліжевічюйте, яка йде шостою, її відділяють 26 очок. Мухоброд у ранковій програмі другого дня стрибнула в довжину на 5.63 м, а з метання списа встановила особистий рекорд (40.81 м).

Вечірня програма другого дня юніорського чемпіонату світу для українців розпочнеться о 15:00 з фіналу зі стрибків з жердиною серед чоловіків, де змагатимуться Олександр Онуфрієв і Нікіта Строгалєв.

Також у вечірній програмі семиборки, серед яких Валерія Мухоброд, бігтимуть заключні 800 метрів, після яких буде остаточно зрозуміло, хто яке місце посів. А Анна Костенко й Альона Часс змагатимуться у кваліфікації з потрійного стрибка, де до фіналу вийдуть атлетки, які покажуть результат 13.20 м, або 12 найкращих за результатом.

Всі результати юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики та розклад змагань