Українські фінали в четвертий день юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики

2401

Четвертий день юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики, який триває у Найробі, почався для України з фіналів зі спортивної ходьби на 10000 метрів серед юніорів і юніорок.

Валерія Шоломіцька подолала дистанцію за 48:13.05 і фінішувала в кроці під п’єдесталу. Учениця Олени Борисюк четверта. Юлія Луцька посіла 20-те місце (52:52.33 хв). А чемпіонкою світу серед юніорок стала мексиканка Софія Рамос Родрігес (46:23.01 хв).

Дещо незвичним став п’єдестал скороходів-юніорів. Перші дві сходинки посіли атлети з країн, які не належать до топових у змаганнях зі спортивної ходьби. Титул чемпіона світу U20 завоював кенієць Герістоне Ванйон’ї (42:10.84 хв), а срібло виграв .Аміт з Індії (42:17.94 хв). Призову трійку замкнув іспанець Пол МакҐрат (42:26.11 хв). Українці Тарас Корецький (45:34.78 хв) і Микола Рущак (45:49.78 хв) посіли 17-те й 19-те місця відповідно.

У вечірній програмі Україна була представлена в трьох фіналах. Світлана Жульжик значну частину дистанції 800 метрів трималася на другій позиції, проте на фінішній прямій кільком суперницям усе ж вдалося її випередити. Українка фінішувала у шістці найсильніших на юніорському чемпіонаті світу. Учениця Тетяни Фінчук п’ята (2:06.04 хв). Золото виграла ефіопка Айял Дангначев (2:02.96 хв).

Роман Петрук з результатом 2.10 м замкнув шістку найсильніших стрибунів у висоту. А Тетяна Харащук, яка змагалася у фіналі з бігу на 400 метрів, з часом 54.59 с фінішувала сьомою.

Ростиславу Голубовичу не вдалося пробитися до фіналу з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Його результат у півфіналі – 54.04 хв.

Всі результати юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики та розклад змагань

Попередня статтяСтворено тимчасову комісію по заслуховуванню кандидатів на головні тренерські посади