Чемпіонат України з півмарафону відбудеться в рамках 11-го WORK.UA Київського півмарафону

918

Цьогоріч чемпіонат України з півмарафону відбудеться в рамках 11-го WORK.UA Київського півмарафону (19 вересня).

Чемпіонат України стане основним відбірковим турніром на чемпіонат світу-2022 з півмарафону, який відбудеться в Китаї. Тому очікується, що участь у змаганнях візьмуть українські атлети топ-рівня.

WORK.UA Київський півмарафон має відзнаку Bronze Label від Всесвітньої легкої атлетики, що гарантує проведення змагань на найвищому рівні з відповідністю міжнародним стандартам якості, безпеки 1 обслуговування.

Київський півмарафон з 2011 року регулярно об’єднує на трасах любителів бігу та спортсменів з різних куточків України й світу, а в 2015 році захід став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). У 2017-му в рамках Київського півмарафону від Run Ukraine вперше відбувся чемпіонат України з півмарафону.

«Чемпіонат України з півмарафону в рамках нашого заходу — основний старт перед чемпіонатом світу, тому для професійних спортсменів це одні з найважливіших змагань. Для нас як організаторів це велика відповідальність та амбітне завдання. Впевнений, що разом з партнерами та нашою командою ми проведемо змагання на найвищому рівні, адже завжди головний пріоритет для нас — щоб всі учасники отримали максимальний заряд драйву та задоволення від масштабного бігового заходу в центрі Києва», — прокоментував генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

«ФЛАУ прагне до того, щоб рівень національних чемпіонатів зростав з кожним роком. Для нас важливо створювати максимально комфортні й сприятливі умови для учасників, забезпечувати гарну картинку, робити змагання цікавими для вболівальників, спонсорів і партнерів, – говорить генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач. – Чемпіонат України з півмарафону надзвичайно важливий. На ньому не лише визначать найсильніших, а й розіграють путівки на чемпіонат світу. І його проведення в рамках Київського півмарафону дарує впевненість у тому, що все відбудеться на найвищому рівні.

Run Ukraine впродовж багатьох років вирізнається високим рівнем організації змагань. У 2019-му саме в рамках Київського півмарафону відбувався чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, і тоді на адресу ФЛАУ надійшло безліч схвальних відгуків від усіх його  учасників. Ми щасливі з того, що наша співпраця продовжується, і щиро віримо в те, що українські легкоатлети зможуть якнайкраще реалізувати себе, а глядачі отримають неабияку насолоду від цих змагань».

Цьогоріч в 11-му WORK.UA Київському півмарафоні візьмуть участь близько 9 000 учасників. У програмі заходу: індивідуальні дорослі старти 21 км, 10 км, 4,2 км, естафета, командні старти, дитячі забіги та Ветеранська десятка. Кожен фінішер отримає медаль на згадку про подію.

Реєстрація на сайті: workua.kyivhalfmarathon.org

Нагадаємо також, що 11-й WORK.UA Київський півмарафон — це третій етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 від Run Ukraine, до якої входять п’ять заходів:

18-19 вересня — 11-й WORK.UA КИЇВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021

23-24 жовтня — 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021

14 листопада — 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРО ПІВМАРАФОН 2021

13 червня — 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 (відбувся)

27 червня — 6-й МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 (відбувся)

За матеріалами Run Ukraine