Пресконференція, присвячена Work.ua Київському півмарафону й чемпіонату України з півмарафону (ВІДЕО)

930

14 вересня відбулася пресконференція, присвячена проведенню Work.ua Київського півмарафону й чемпіонату України з півмарафону, який пройде в його рамках 19 вересня.

Для ФЛАУ й Run Ukraine це буде третя спільна півмарафонська подія, про що під час пресконференції нагадав президент ФЛАУ Равіль Сафіуллін. У 2017 і 2021 роках – це чемпіонат України з півмарафону, а в 2019-му – чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

У той же час генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький зазначив, що амбітні плани організації залишаються незмінні. Вони, як і раніше, прагнуть отримати золотий лейбл для пімврафаонської траси й надалі проводити заходи на високому рівні та приймати чемпіонати ще вищого рівня.

Черніцький також звернув увагу на те, що цього року змагання відбуватимуться в зеленій зоні, а маршрут півмарафону залишиться незмінним. «Ми чекали на цю подію два роки, адже минулого її скасували буквально за два тижні. Це був непростий для нас період, проте ми його подолали за підтримки нашого титульного партнера — компанії Work.ua».

В 11-му Work.ua Київському півмарафоні візьмуть участь близько 7000 учасників, серед яких 118 іноземців з 28 країн світу (Великої Британії, Німеччини, США, Канади, Франції, Бельгії, Куби та інших). Призовий фонд змагань становитиме 135 тисяч гривень.

Серед учасників чемпіонату України з півмарафону рекордсмени країни, учасники Олімпійських ігор і чемпіонату світу з півмарафону Богдан-Іван Городиський і Євгенія Прокоф’єва. У попередній заявці також учасники Олімпійських ігор Дар’я Михайлова (Токіо-2020), Микола Нижник (Токіо-2020) та Ігор Русс (Ріо-2016), як і учасник чемпіонату світу-2017 Юрій Русюк.

Чемпіонат України з півмарафону буде основним відбірковим турніром на чемпіонат світу-2022 з півмарафону, який відбудеться в Янчжоу (Китай). Чемпіони України за умови виконання нормативу гарантують собі місце в команді.

Для Прокоф’євої участь у змаганнях в рамках Київського півмарафону буде вже другою, у той час як Городиський вийде на цю трасу вперше. Чи поїдуть атлети на чемпіонат світу, поки що залишається під питанням, адже сезон лише закінчився і плани на наступний саме в процесі обговорення. Але боротися за перемогу налаштовані обоє.

А Городиський на питання про запланований результат сказав: «Ніколи не хочеться загадувати наперед, але тут хороший рекорд траси й хотілося б спробувати його побити».

Фото ©Run Ukraine