Призові виступи українок у Загребі й Беллінцоні

904

14 вересня у Загребі й Беллінцоні відбулися легкоатлетичні змагання серії Всесвітнього континентального туру.

Рекордсменка України з бігу на 400 метрів з бар’єрами Анна Рижикова продовжила успішну серію стартів, посівши друге місце у Загребі (54.87 с). Швидше дистанцію подолала лише Джанна Вудрафф з Панами (54.67 с).

Марія Сіней посіла сьоме місце з потрійного стрибка (12.43 м).

У Беллінцоні рекордсменка України зі стрибків з жердиною Марина Килипко показала такий же результат, як і білоруска Ірина Жук та гречанка Катеріна Стефаніді – 4.50 м. Але за спробами наша атлетка посіла вищу позицію, ніж суперниці. Вона друга. Перемогла словенка Тіна Шутей (4.70 м).

Вікторія Ткачук фінішувала третьою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (54.75 с). Перемогла з рекордом турніру й підтвердила статус фаворитки Фемке Бол з Нідерландів (54.01 с). Швейцарка Леа Шпрунгер, для якої цей сезон є останнім у кар’єрі, друга (54.53 с).