Чемпіонат України з бігу на 1 милю: перемоги Анни Міщенко й Олега Миронця та повернення Наталії Кроль

1666
Фото зі сторінки Анни Міщенко у соціальних мережах

Минулий вік-енд видався насиченим на легкоатлетичні змагання. В Івано-Франківську юні атлети змагалися в рамках командного чемпіонату України серед ДЮСШ і СДЮШОР (2004 р.н.  молодші), у Львові визначали чемпіонів з бігу на 10 км, а в Чернівцях відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю.

Для участі в змаганнях до Чернівців завітали атлети й атлетки з дев’яти областей України й з міста Києва.

До змагань повернулася дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів Наталія Кроль. За час перерви Наталя встигла одружитися й стати мамою. А в Чернівцях учениця Андрія Попеляєва знову нагадала всім, що є однією з найсильніших бігунок на середні дистанції в Україні. Одну милю вона подолала другою (5.23 хв). У п’яти секундах попереду Анна Міщенко, яка впродовж багатьох років є однією з лідерок країни з бігу на 1500 метрів. Першу трійку замкнула 20-річна Іванна Кух (5.32 хв).

Олег Миронець, який приємно радував результатами з бігу на 800 метрів у зимовому сезоні, переміг і з бігу на 1 милю – 4.39 хв. Володимир Киц лише в одній секунді позаду, ще в одній – Микола Пацула. Загалом, конкуренція у чоловіків була настільки сильною, що в трьох секундах «помістилися» перші п’ять атлетів – Дмитрій Ніколайчук і Андрій Атаманюк розділили четверту сходинку з результатом 4.42 хв.

При цьому Атаманюк став чемпіоном України серед молоді і серед юніорів. Кух найшвидше подолала милю серед атлеток U23, а Валерія Кравченко – серед атлеток U20 (5.54 хв).

Зазначимо також, що у командному заліку перемогла Чернівецька область. Волинська й Полтавська області – друга й третя відповідно.

З усіма результатами чемпіонату України з бігу на 1 милю можна ознайомитися ТУТ.

Попередня статтяБогдан-Іван Городиський і Валерія Зіненко – чемпіони України з бігу на 10 км по шосе
Наступна статтяМихайло Кохан претендує на звання «Зірка, яка сходить» в Європі за підсумками 2021 року