Де і як слідкувати за ювілейним Кубком зі спортивної ходьби «Вечірній Івано-Франківськ» і чемпіонатом України

1841

24 жовтня, в Івано-Франківську відбудеться Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді на дистанції 35 км, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих і молоді на 20 км, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР та ХХV Міжнародні змагання Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Як повідомляє ФЛА Івано-Франківської області, планується, що участь у змаганнях візьмуть атлети з України, Литви, Латвії, Угорщини та Польщі.

Церемонія відкриття змагань відбудеться в Театрі кіно «Люм’єр» 23 жовтня о 18.00 за участі вокального гурту «Будьмо» й презентації книг «Скороходько» та «Вогні вечірнього Івано-Франківська».

Пресконференція запланована на 22 жовтня, 13:00 (приміщення Івано-Франківської міської ради).

В рамках змагань, 24 жовтня, на площі біля готелю «Надія» відбудуться цікаві легкоатлетичні естафети за програмою «Дитяча легка атлетика». Діти віком 6-12 років зможуть спробувати себе в командних естафетах з елементами бар’єрного бігу, метань, стрибків і різноманітних рухливих комбінованих естафетах.

Розклад і результати змагань онлайн будуть доступні ТУТ.

Трансляція чемпіонату України й Кубка «Вечірній Івано-Франківськ», починаючи з 9:00, 24 жовтня, дивіться на каналі ФЛАУ в YouTube.

Попередня статтяКонвенція Європейської легкої атлетики й відзнаки для українців
Наступна статтяЗатверджені умови й критерії відбору зі спортивної ходьби на чемпіонат Європи та чемпіонат світу 2022 року