Визначилися чемпіони України з кросу серед дорослих і молоді

1626
Фото (с)Федерація легкої атлетики Закарпатської області

Другий день чемпіонату України з кросу подарував глядачам справжню боротьбу за золото й путівку на чемпіонат Європи. Її здобували лише ті, хто дістався фінішу першими.

У чоловіків на перемогу на дистанції 10 км претендували Віталій Шафар, Дмитро Сірук та Ігор Гелетій. Дещо раніше від них відстав Василь Коваль. Чим ближчим був фініш, тим сильніше збільшувався й відрив Сірука й Шафара від Гелетія.

Зрештою, фінішну лінію першим перетнув Віталій Шафар (31:05 хв). Сірук прибіг у двох секундах позаду, а Гелетій замкнув першу трійку (31:18 хв).

У жінок Вікторія Калюжна поступово збільшувала відрив від суперниць і, зрештою, впевнено перемогла, ставши єдиною, хто пробіг 8 км з 29 хвилин (28.55 хв). Другою фінішну лінію перетнула Наталія Легонькова (29:10 хв), яка випередила Дар’ю Михайлову (29:18 хв).

У змаганнях серед молоді Богдана Семьонова в якості одноосібної лідерки подолала ледь не всю 6-кілометрову дистанцію й упевнено виграла золото (21:31 хв). У чоловіків U23 боротьба була більш напруженою. Зрештою, на фініші чемпіона Вадима Лонського й срібного призера Владислава Мартинюка розділили чотири секунди. Час переможця з бігу на 8 км – 25:47 хв.

Всього на старт чемпіонату України з кросу вийшли 345 атлетів з 24 областей України та з міста Києва.

З усіма результатами змагань можна ознайомитися ТУТ. Про перший день читайте ТУТ.

Переглянути відео чемпіонату України з кросу можна на каналі ФЛАУ в YouTube, а фото – на сторінці Федерації легкої атлетики Закарпатської області у Facebook.

Зазначимо, що на змаганнях були грошові призи від легкоатлетичного клубу “Легонькових” і ТОВ А-КВАТРО. А в 2022 році в Ужгороді відбудеться чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу.