1473

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета жовтня в Україні. На звання найкращих претендують:

ЖІНКИ
Надія Боровська – з національним рекордом стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби на 35 км і виконала нормативи на чемпіонати світу та Європи.
Вікторія Калюжна – виграла чемпіонат України з кросу (8 км – 28.55 хв).
Наталія Легонькова – фінішувала другою на марафоні в Роттердамі, виконавши норматив для участі в чемпіонаті Європи (2:30:28 год), та виграла срібло чемпіонату України з кросу (8 км – 29.10 хв).

ЧОЛОВІКИ
Ігор Гелетій – став чемпіоном України з марафону й виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи (2:13:00 год); виграв бронзову медаль чемпіонату України з кросу (10 км – 31:18 хв); переміг на «Нова Поошта півмарафоні» у Вінниці (1:06:17 год).
Назар Коваленко – виграв чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км і виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи (2:33:17 год).
Віталій Шафар – став чемпіоном України з кросу (10 км – 31:05 хв), фінішував другим на чемпіонаті України з марафону й виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи (2:14:16 год), виграв півмарафон Cracovia Royal Half-Marathon у Польщі (1:03:49 год).

Голосування традиційно відбувається у трьох категоріях: експерти (Рада ФЛАУ), вболівальники й представники ЗМІ. Голоси кожної категорії враховуються як третина від усіх голосів.

Попередня статтяЗі світу по нитці: Скіпперс змінює тренера, Бенгтссон і Бальнувайт завершують кар’єру
Наступна статтяЗі світу по нитці: сподівання Фара на літо-2022 та роздуми Кіпчоге щодо Парижа-2024