Фото українки Вікторії Ткачук може принести його автору перемогу в конкурсі найкращих фотографів року

1088
Фото (с)Vegard Grott, Bildbyran

Веґард Ґротт зі світлиною для Bildbyran, на якій знято момент старту українки Вікторії Ткачук у півфіналі з бігу на 400 метрів з бар’єрами на Олімпійських іграх у Токіо, ввійшов до числа фіналістів на нагороду Всесвітньої легкої атлетики «Найкращий фотограф року». Ім’я переможця буде оголошене під час урочистої церемонії 1 грудня.

Цьогорічна нагорода буде присвячена пам’яті Жана-П’єрра Дюрана, одного з найвідоміших фотографів світу й шефа фотографів на багатьох подіях Всесвітньої легкої атлетики, який помер у жовтні.

Для участі в конкурсі надійшло 112 світлин від фотографів з 38 країн світу. З них судді обрали 25 найкращих на їхню думку, після чого цей список був звужений до числа трьох фіналістів.Усі 25 знімків будуть представлені на виставці, яка 22 листопада стартує в режимі онлайн на сайті Всесвітньої легкої атлетики.

Ґротт пов’язаний зі спортивною фотографією уже десять років. Останнім часом він тісно співпрацює з норвезькими національними командами з легкої атлетики й футболу. У 2017 році став частиною команди фотографів Bildbyran в Осло.

Більше читайте на сайті Всесвітньої легкої атлетики.

Попередня статтяТимчасова комісія по заслуховуванню кандидатів на головні тренерські посади відзвітувала Раді ФЛАУ
Наступна статтяЗі світу по нитці: Феттер коригує календар, Вадлейх і Гартінг залишаються до 2028 року та інші новини з метань