Тимчасова комісія по заслуховуванню кандидатів на головні тренерські посади відзвітувала Раді ФЛАУ

2005

16 листопада відбулося засідання Ради ФЛАУ, на якому голова тимчасової комісії по заслуховуванню кандидатів на посади головних і старших тренерів збірної команди України з легкої атлетики Олена Говорова представила звіт. Нагадаємо, що заслуховування кандидатів відбувалося 10-11 листопада.

Після тривалого й активного обговорення Рада ФЛАУ зупинилася на наступному: протокол засідання тимчасової комісії без змін відправити у Міністерство молоді та спорту України. При цьому, згідно з пропозицією віцепрезидента ФЛАУ Євгена Проніна, якщо у членів Ради виникнуть зауваження, викласти їх у письмовому вигляді й вони будуть додані до протоколу окремими документами.

Нагадаємо, що саме Міністерство молоді та спорту України є офіційним роботодавцем і саме воно буде ухвалювати рішення щодо того, кого призначити на посади.

Отже, на посади головних і старших тренерів тимчасова комісія рекомендує таких кандидатів:

Головний тренер збірної України з легкої атлетики: Хмель Михайло Петрович

Головний тренер зі спринту: вирішили не надавати рекомендації Міністерству молоді та спорту України щодо кандидатів на посаду головного тренера зі спринту.

Старші тренери зі спринту: Бризгін Віктор Аркадійович, Копанайко Сергій Євгенович, Ромащук Хрестина Олегівна.

Головний тренер з видів витривалості: Лебідь Сергій Петрович

Старші тренери з видів витривалості: Масунов Леонід Іванович; Казанін Олексій Вікторович, Мазур Євген Іванович (обидва – спортивна ходьба)

Головний тренер зі стрибків: Романюк Олександр Вікторович

Старший тренер зі стрибків: Сердюченко Олексій Олександрович

Головний тренер з метань: Новожилова Ірина Олександрівна

Старший тренер з метань: Островський Максим Васильович

Головний тренер з багатоборства: Невський Олександр Володимирович

Старший тренер з багатоборства: Касьянов Олексій Сергійович

Головний тренер з резерву: Каратєєв Андрій Євгенович

Старший тренер з резерву: Золотова Інна Володимирівна