Конгрес Всесвітньої легкої атлетики: восьмирічний план, права людини та «Дитяча легка атлетика»

723
Фото (с)Getty Images for IAAF

Під час 53-го Конгресу Всесвітньої легкої атлетики обговорили й ухвалили низку важливих ініціатив на наступну декаду.

Зокрема, Конгрес ухвалив План на 2022-2030 роки, в якому описані чіткі цілі Всесвітньої легкої атлетики щодо її бачення спорту. Він базується чотирирічному стратегічному плані й чотирьох основних аспектах: «більше учасників, більше людей, більше вболівальників, більше партнерів».

Світовий план 2022-2030 став результатом найбільшого рев’ю в історії Всесвітньої легкої атлетики. Більше 85 відсотків з 214 федерацій-членів заповнили детальні опитувальні анкети про стан виду спорту в їхніх країнах і пріоритети в зростанні. Також було надіслано 25000 фідбеків зі 178 країн світу – це були, зокрема, атлети й тренери, вболівальники й бігуни-аматори.

Мова також йшла про оновлення програми розвитку «Дитячої легкої атлетики», яка найближчими місяцями буде розповсюджена по всьому світу.

Конгрес також заслухав перший звіт робочої групи з прав людини, який включав шість рекомендацій для Всесвітньої легкої атлетики, яким варто слідувати, щоб забезпечити захист і повагу до прав людини.

Президент Всесвітньої легкої атлетики також повідомив Конгрес про підписання медіа угоди з Європейською спілкою радіомовлення й телебачення (EBU), яка діятиме 3 2024 до 2029 року.

Детальніше про ці ініціативи читайте на сайті Всесвітньої легкої атлетики. Ознайомитися з Планом можна ТУТ.