Український сезон відкрився «Різдвяними стартами» в Києві

1904
Фото (с)Alexander Hassenstein/Getty Images for European Athletics

Український легкоатлетичний сезон-2022 офіційно відкрився «Різдвяними стартами» в Києві. У перший день змагань (8 січня) найбільше зірок зібралося на старті з бігу на 60 метрів серед жінок. При цьому далеко не для кожної з них ця дистанція була рідною дисципліною.

Вже традиційно Марина Бех, чинна чемпіонка Європи в приміщенні зі стрибків у довжину, починає сезон з бігу на 60 метрів. Не став винятком і цей рік. У Києві учениця Вадима Крушинського фінішувала четвертою (7.63 с).

Перші дві сходинки з бігу на 60 метрів посіли вихованки Володимира Федорця. Яна Качур перемогла з досить великим відривом від суперниць (7.37 с). Тетяна Мельник, яка спеціалізується з бігу на 400 метрів, фінішувала у 12 сотих секунди позаду. Третьою з повторенням особистого рекорду стала бар’єристка Ганна Чубковцова (7.58 с).

Фіналіст чемпіонату Європи в приміщенні стрибун у довжину Владислав Мазур був поза конкуренції у своїй рідній дисципліні. Для перемоги йому вистачило результату 7.68 м.

60 метрів з бар’єрами виграли Анна Плотіцина (8.24 с) й Віктор Солянов (7.95 с), а Данило Даниленко був першим з бігу на 400 метрів (47.64 с).

З усіма результатами першого дня змагань, а також з розкладом і стартовими протоколами другого дня можна ознайомитися ТУТ.