Виступати чи пропускати, або плани суперників українців

1017

Олімпійські чемпіони зі стрибків у висоту італіцєць Джанмарко Тамбері й катарець Мутаз Есса Баршим хотіли пропускати зиму й готуватися до літнього сезону. Власне, у Баршима план поки що залишається тим самим, хоча його менеджер і не виключає можливості змін. Особливо в контексті чемпіонату світу в приміщенні.

Натомість Тамбері вже зараз, повернувшись з 25-денного тренувального збору в Республіці Маврикій, говорить про те, що його фізична форма настільки хороша, що він може й змінити свою думку щодо змагань у приміщенні. Вдома він проведе кілька стрибкових тренувань і якщо до техніки питань не буде, то, цілком можливо, що й він виступить на чемпіонаті світу в Белграді й одному-двох турнірах до того. Тамбері в коментарі La Gazzetta dello Sport також розповів про те, що за три місяці йому вдалося схуднути на сім кілограмів.

***

Натомість колишній чемпіон світу зі штовхання ядра німець Давід Шторль вже точно пропустить зимовий сезон. Його тренер Вілко Ша підтвердив, що атлет повністю зосередить увагу на підготовці до літа.

***

Про плани на 2022 рік розповіла й олімпійська чемпіонка зі спортивної ходьби на 20 км Антонелла Пальмізано. Основний акцент італійка ставить на чемпіонат світу в Юджині, де хоче спробувати сили на дистанції 35 км, а на чемпіонаті Європи в Мюнхені вже йтиме коронну для себе 20-ку. Пальмізано ще жодного разу не змагалася на дистанціях довших, ніж 20 км.

***

Про плани, щоправда, більш довгострокові повідомив і багаторазовий чемпіон світу з метання молота Павел Файдек. Поляк зазначив, що планує виступати не лише на Олімпійських іграх у Парижі-2024, а й після них.

За матеріалами EME News і світових ЗМІ

Попередня статтяПеремоги фаворитів і драматичні розв’язки на юніорському чемпіонаті України в приміщенні
Наступна статтяЗатверджено склад команди України на юніорський чемпіонат ABAF у приміщенні