Легка атлетика на ТБ

1354
Фото (с)JESHOOTS.com from Pexels

3 лютого легка атлетика повертається на українське телебачення. Вже традиційно змагання срібної серії Світового легкоатлетичного туру в приміщенні покажуть телеканали Sport1 i Sport2 (Поверхность ТВ).

До запланованих у зимовому сезоні трансляцій увійшли турніри в Остраві (3 лютого), в Берліні (4 лютого), Метці (12 лютого), Дюссельдорфі (20 лютого) й Парижі (6 березня).

В Остраві очікується боротьба чинного чемпіона Європи зі штовхання ядра поляка Міхала Гаратика з чинним чемпіоном Європи в приміщенні чехом Томашем Станеком. Організатори також анонсують участь у змаганнях фіналістки Олімпійських ігор, швейцарської спринтерки Айли Дель Понте та переможця недавнього старту в Карлсруе, стрибуна в довжину зі Швеції Тобіаса Монтлера.

Мінімум двічі побачимо на екранах олімпійську чемпіонку зі стрибків у довжину німкеню Малайку Міхамбо. В Берліні вона бігтиме 60 метрів, а в Дюссельдорфі стрибати в довжину. В столиці Німеччини очікують і ще на двох олімпійських чемпіонів – спринтера Марселя Джейкобса та світового рекордсмена зі стрибків з жердиною Арманда Дуплантіса.

У Метці в секторі для стрибків у довжину зійдуться олімпійський чемпіон Мілтіадіс Тентоглу та фіналіст Олімпійських ігор зі стрибків у висоту й у довжину ДжуВон Гаррісон.

Тож слідкуйте за новинами ФЛАУ на сайті федерації і в соціальних мережах, а також за телепрограмою на сайті “Поверхность ТВ” та насолоджуйтеся легкою атлетикою!

Попередня статтяЕкскурс в історію: Галина Чистякова й Олена Говорова
Наступна статтяАрегаві націлюється на чемпіонат світу в приміщенні, а Варгольм його пропускає