Арегаві націлюється на чемпіонат світу в приміщенні, а Варгольм його пропускає

670
Фото (с)Matthew Quine / @matthewquine

Після атаки на світовий рекорд з бігу на 3000 метрів у приміщенні на змаганнях у Карлсруе, ефіоп Беріху Арегаві сповнений намірів виступити й на чемпіонаті світу в приміщенні, який 18-20 березня відбудеться у Белграді.

Атлет сподівається, що його результату (7:26.20 хв) вистачить для внутрішнього відбору, адже за правилами країну зможе представляти лише два спортсмени. Щоправда, додаткову квоту отримає переможець Світового легкоатлетичного туру в приміщенні. Саме тому Арегаві і його менеджер уже підтвердили участь в етапі золотої серії в Льєвені 17 лютого.

В той же час олімпійський чемпіон і рекордсмен світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами норвежець Карстен Варгольм вирішив не виступати в приміщенні цієї зими. Причиною стала невизначена ситуація з пандемією. Тож, на відміну від Арегаві, Варгольм, за словами його менеджера, пропустить і чемпіонат Норвегії, і чемпіонат світу в Белграді й буде готуватися вже до літнього сезону.

За матеріалами EME News

Попередня статтяЛегка атлетика на ТБ
Наступна статтяУкраїнський сезон у розпалі: Київ готується до чемпіонату міста, Суми – до юнацького чемпіонату України в приміщенні