Голосування за найкращих легкоатлетів січня в Україні

1746

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток січня в Україні. За підсумком першого місяця зими на це звання претендують:

ЖІНКИ

Марина Бех-Романчук – виграла змагання з потрійного стрибка на командному чемпіонаті України в приміщенні з третім результатом сезону в світі (14.34 м).

Ірина Геращенко – виграла змагання зі стрибків у висоту на командному чемпіонаті України в приміщенні з результатом, з яким посідає шосте місце в топ-листі сезону в світі (1.89 м).

Ірина Нерубальщук – виграла змагання зі стрибків у довжину на командному чемпіонаті України в приміщенні з 13-м результатом сезону в світі (6.57 м).

ЧОЛОВІКИ

Олег Дорощук – виграв змагання зі стрибків у висоту на командному чемпіонаті України в приміщенні (2.25 м) й “Меморіалі Олексія Дем’янюка” (2.24 м).

Станіслав Коваленко – переміг з бігу на 60 метрів на командному чемпіонаті України в приміщенні (6.73 с у фіналі й 6.71 с у забігу).

Артем Левченко – виграв змагання зі штовхання ядра на командному чемпіонаті України в приміщенні (19.54 м).

Голосування триває до 13:00, п’ятниці, 4 лютого за посиланням: https://survey.uaf.org.ua/index.php/551458

Голосування відбувається у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.

Попередня статтяУкраїнський сезон у розпалі: Київ готується до чемпіонату міста, Суми – до юнацького чемпіонату України в приміщенні
Наступна статтяНАДЦ тимчасово відсторонив двох українських легкоатлетів