Призові виступи українських легкоатлетів у Мондвіллі

1930

9 лютого відбулися міжнародні змагання з легкої атлетики в Мондвіллі. З Франції українці повернуться з кількома призовими місцями.

Юлія Левченко з найкращим результатом сезону (1.89 м) посіла друге місце зі стрибків у висоту. Перемогла з рекордом змагань британка Емілі Борсвік (1.92 м).

Другою і теж з найкращим результатом сезону була також Анастасія Бризгіна. 400 метрів вона пробігла за 53.99 с, однією десятою поступившись британці Еймі Пайпі.

На цій же дистанції серед чоловіків виступали Данило Даниленко й Олександр Погорілко. Даниленко виграв другий фінал і показав третій час за підсумком трьох забігів (47.77 с). Погорілко був переможцем третього фіналу, а його час – 47.93 с – став четвертим серед усіх учасників. Переміг Мазен Аль Яссін з Саудівської Аравії (47.11 с).

Вікторія Ратнікова в забігу на 60 метрів показала час 7.56 с, а Анна Плотіцина пробігла 60 метрів з бар’єрами за 8.28 с. Цих секунд, на жаль, забракло атлеткам для виходу у фінал.