Ярослава Магучіх – чемпіонка світу в приміщенні!

1394
Фото (c)Getty Images for World Athletics

Ярослава Магучіх завоювала для України золото зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу в приміщенні. Перемогу їй приніс найкращий результат у світі – 2.02 м.

До висоти 2.02 м Магучіх за спробами поступалася австралійці Елеанор Патерсон, яка стрибком на 2.00 встановила рекорд континенту в приміщенні. Проте подолавши вирішальну висоту з першої спроби Ярослава не лише вийшла на перше місце, а й очолила світовий топ-лист сезону в приміщенні.

Бронзу виграла Надєжда Дубецкая з Казахстану з рекордом Азії в приміщенні (1.98 м).

Ірина Геращенко всі висоти, включно з 1.92 м, долала з першої спроби, проте 1.95 їй не підкорилися. Вона п’ята.

Окремих слів заслуговують вчинки Паттерсон після закінчення змагань. Попри те, що українки були її суперницями, вона підтримала їх і всю країну.

“Я пишаюся тим, що Ярослава перемогла! Пишаюся тим, що вона знайшла в собі сили зробити це після такої довгої і складної дороги й особливо після тих жахів, які вона пережила в Україні”, – зазначила Елеанор під час інтерв’ю. А ще на знак підтримки України автралійка зробила відповідний манікюр та під час спільного фото чемпіонки й призерок накинула прапор свої країни на себе, але не розгортала його, щоб не закрити український…

Попередня статтяРозклад виступу українок на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні: день 2
Наступна статтяАнна Плотіцина: “Ми всі такі: краще помремо, але будемо захищати Україну”