Відбувся семінар Європейської легкої атлетики для менеджерів з комунікацій

897
Фото (c)European Athletics

Упродовж трьох днів, з 30 березня до 1 квітня, 45 учасників і учасниць з 28 національних федерацій і ще шість в режимі онлайн взяли участь у семінарі для комунікаційних менеджерів, організованому Європейською легкою атлетикою за підтримки LOC чемпіонату Європи-2022 в Мюнхені. Представлена на ньому була й ФЛАУ.

Проте почався семінар не з обговорення стратегій комунікації, а зі слів підтримки першого віцепрезидента ЕА Жана Грасіа на адресу України. Європейська легка атлетика, як і Світова, всіляко підтримують українську команду, зокрема, допомагаючи з організаційними й логістичними моментами під час підготовки й участі в змаганнях. І надалі продовжать цю лінію. Крім того, Жан Грасіа висловив найщиріші побажання миру й закінчення війни в Україні.

Підтримкою Україні, насправді, були пронизані всі ці три дні. У перервах обговорювали потенційні проблеми, які загрожують українському спорту через вторгнення Росії в Україну й війну. Представники національних федерацій висловлювали готовність всіляко допомагати команді. Багато хто з них уже це робить, але всі вони, як і інші – від сусідніх Польщі й Угорщини й до Ірландії – відкриті до допомоги.

Та розмови на семінарі й у перервах були не лише про Україну. Головним, заради чого всі зібралися в Мюнхені, було обговорення напрямків роботи в сфері комунікації та пошук шляхів для ще ефективнішої співпраці Європейської легкої атлетики з національними федераціями.

У перший день представники організаційного комітету чемпіонату Європи-2022 розповіли про шляхи комунікацій, продемонстрували план розміщення медіа зон, зробили презентацію змагань, а в заключний день для учасників семінару організували екскурсію Олімпійським стадіоном і парком, розповіли, які цікавинки підготували для церемонії нагородження, та про роботи з реконструкції, які ще чекають на стадіон. Зокрема, наразі відбувається заміна покриття. А ще організатори пообіцяли, що цього року погода на чемпіонаті Європи буде кращою, ніж 20 років тому.

Під час цьогорічного чемпіонату святкуватимуть два ювілеї. Крім 20-річчя з дня проведення чемпіонату Європи, також відзначать 50-річчя з дня проведення Олімпійських ігор-1972 в Мюнхені.

У другий день семінару досить багато уваги було приділено роботі Світової легкої атлетики з соціальними мережами та напрямкам роботи офіційного бродкастера чемпіонатів Європи й світу компанії Eurovision.

Ще один з акцентів був зроблений на три проєкти ЕА – I Run Clean, Форум юних лідерів і проєкт по боротьбі з насиллям і домаганнями в спорті. Нагадаємо, що для участі в чемпіонатах Європи атлетам необхідно мати сертифікат I Run Clean, який діє впродовж двох років. Тому ті спортсмени, які проходили програму раніше 2021 року, мають повторно це зробити, щоб бути допущеними до змагань.

Попередня статтяЛегкоатлети на захисті України
Наступна статтяУкраїнка Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки березня в Європі!