Відбувся семінар Європейської легкої атлетики для менеджерів з комунікацій

766
Фото (c)European Athletics

Упродовж трьох днів, з 30 березня до 1 квітня, 45 учасників і учасниць з 28 національних федерацій і ще шість в режимі онлайн взяли участь у семінарі для комунікаційних менеджерів, організованому Європейською легкою атлетикою за підтримки LOC чемпіонату Європи-2022 в Мюнхені. Представлена на ньому була й ФЛАУ.

Проте почався семінар не з обговорення стратегій комунікації, а зі слів підтримки першого віцепрезидента ЕА Жана Грасіа на адресу України. Європейська легка атлетика, як і Світова, всіляко підтримують українську команду, зокрема, допомагаючи з організаційними й логістичними моментами під час підготовки й участі в змаганнях. І надалі продовжать цю лінію. Крім того, Жан Грасіа висловив найщиріші побажання миру й закінчення війни в Україні.

Підтримкою Україні, насправді, були пронизані всі ці три дні. У перервах обговорювали потенційні проблеми, які загрожують українському спорту через вторгнення Росії в Україну й війну. Представники національних федерацій висловлювали готовність всіляко допомагати команді. Багато хто з них уже це робить, але всі вони, як і інші – від сусідніх Польщі й Угорщини й до Ірландії – відкриті до допомоги.

Та розмови на семінарі й у перервах були не лише про Україну. Головним, заради чого всі зібралися в Мюнхені, було обговорення напрямків роботи в сфері комунікації та пошук шляхів для ще ефективнішої співпраці Європейської легкої атлетики з національними федераціями.

У перший день представники організаційного комітету чемпіонату Європи-2022 розповіли про шляхи комунікацій, продемонстрували план розміщення медіа зон, зробили презентацію змагань, а в заключний день для учасників семінару організували екскурсію Олімпійським стадіоном і парком, розповіли, які цікавинки підготували для церемонії нагородження, та про роботи з реконструкції, які ще чекають на стадіон. Зокрема, наразі відбувається заміна покриття. А ще організатори пообіцяли, що цього року погода на чемпіонаті Європи буде кращою, ніж 20 років тому.

Під час цьогорічного чемпіонату святкуватимуть два ювілеї. Крім 20-річчя з дня проведення чемпіонату Європи, також відзначать 50-річчя з дня проведення Олімпійських ігор-1972 в Мюнхені.

У другий день семінару досить багато уваги було приділено роботі Світової легкої атлетики з соціальними мережами та напрямкам роботи офіційного бродкастера чемпіонатів Європи й світу компанії Eurovision.

Ще один з акцентів був зроблений на три проєкти ЕА – I Run Clean, Форум юних лідерів і проєкт по боротьбі з насиллям і домаганнями в спорті. Нагадаємо, що для участі в чемпіонатах Європи атлетам необхідно мати сертифікат I Run Clean, який діє впродовж двох років. Тому ті спортсмени, які проходили програму раніше 2021 року, мають повторно це зробити, щоб бути допущеними до змагань.