Ольга Ляхова святкує повернення до змагань перемогою, Анна Рижикова фінішує у першій трійці

929

Ольга Ляхова й Анна Рижикова відкрили новий сезон змаганнями у Савоні (18 травня, Італія).

Ольга Ляхова в травні минулого року стала мамою, народивши доньку Ніколь. Перед початком сезону в одному з інтерв’ю Анна Рижикова розповідала про те, з якою самовіддачею Ольга працює на тренуваннях і як надихає своїм прикладом її та інших атлетів і атлеток. І така наполегливість дала свої плоди вже на першому для Ляхової турнірі майже за два роки.

У Савоні Ляхова не просто перемогла з бігу на 800 метрів, а зробила це в запеклій боротьбі й з рекордом змагань (2:01.58 хв), на дві соті секунди випередивши словенку Аніту Хорват.

Анна Рижикова змагалася на коронній для себе дистанції – 400 метрів з бар’єрами. На першому старті літнього сезону вона фінішувала другою (55.61 с). Швидше пробігла лише італійка Айоміде Фолорунсо (55.29 с).

З усіма результатами змагань у Савоні можна ознайомитися ТУТ.