Три українки в призовій трійці на етапі “Діамантової ліги” в Бірмінгемі

1051
Фото (с)Дмитро Вакулка

Анна Рижикова, Вікторія Ткачук і Марина Бех-Романчук взяли участь у другому етапі “Діамантової ліги”, який 21 травня відбувався в Бірмінгемі, й увійшли до призових трійок у своїх дисциплінах.

Вікторія Ткачук і Анна Рижикова відкрили “діамантовий” сезон другим і третім місцями з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Ткачук подолала дистанцію за 55.25 с, а Рижикова була в 12 сотих позаду. Перемогла екс-рекордсменка світу, срібна призерка Олімпійських ігор на цій дистанції американка Далайла Мухаммед (54.54 с).

Марина Бех-Романчук на першому етапі “Діамантової ліги” змагалася з потрійного стрибка, а в Бірмінгемі вийшла у сектор стрибків у довжину. Сезон у цій дисципліні вона почала з містичних 6.66 м і другого місця. Далі приземлилася лише олімпійська чемпіонка німкеня Малайка Мігамбо, яка очолила світовий сезон з результатом 7.09 м.

У лідери сезону в світі на етапі в Бірмінгемі також вийшли Ганзл Парчмент з Ямайки (13.09 с з бігу на 110 метрів з бар’єрами), словенець Крістьян Чех, який до того ж установив національний рекорд з метання диска (71.27 м), ефіопка Давіт Сейяум з бігу на 5000 метрів (14:47.55 хв), американка Сенді Морріс зі стрибків з жердиною (4.73 м) та жіноча естафетна команда 4х100 метрів з Великої Британії (42.29 с).

Всі результати змагань ТУТ.

Попередня статтяОльга Ляхова святкує повернення до змагань перемогою, Анна Рижикова фінішує у першій трійці
Наступна статтяУкраїнські перемоги на легкоатлетичних змаганнях у Софії