Анна Плотіцина й Дмитро Нікітін – у першій трійці на змаганнях у Тампере

877

1 червня на змаганнях Motonet GP в Тампере Анна Плотіцина фінішувала другою з бігу на 100 метрів з бар’єрами з найкращим результатом нинішнього сезону (13.20 с). Поза конкуренцією цього вечора була фінка Рііта Гурске (12.93 с).

Дмитро Нікітін розділив друге місце зі стрибків у висоту з фіном Даніелем Косоненом. Обоє подолали 2.09 м. Переміг ще один атлет з Фінляндії Артту Маттіа (2.14 м).

Вероніка Крамаренко посіла четверте місце зі стрибків у висоту серед жінок (1.68 м).

Вікторія Ратнікова фінішувала шостою з бігу на 200 метрів (24.34 с).

Олександр Онуфрієв і Нікіта Строгалєв змагалися зі стрибків з жердиною. Онуфрієв цього разу злетів на 5.08 м і став п’ятим, Строгалєв з 4.93 м сьомий.

Результати змагань у Тампере

***

Марія Горєлова продовжила серію виступів на дорослих турнірах топ рівня змаганнями Світового континентального туру бронзової серії Filothei Women Gala в Афінах. У найкращій зі спроб вона стрибнула на 6.37 м, поліпшила свій найкращий результат сезону й посіла шосте місце зі стрибків у довжину. Перемогла румунка Аліна Ротару Котманн (6.63 м).

Результати змагань в Афінах

Попередня статтяВікторія Ткачук – з найвищим досягненням України з бігу на 300 метрів з бар’єрами на турнірі Golden Spike
Наступна статтяЯрослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки травня в Європі