Анна Рижикова фінішує другою на етапі «Діамантової ліги» в Осло, Ольга Ляхова – з найкращим результатом сезону

1246

«Сподіваюся, надалі змагання відбуватимуться без дощу», – з таким підписом кілька днів тому Анна Рижикова виклала сторіз у свій Instagram, де показала, в якому стані після попереднього дощового забігу були її шипівки. Проте небо вирішило інакше й учасників етапу «Діамантової ліги» в Осло більшу частину змагань супроводжувала злива.

Анна Рижикова фінішувала у трьох сотих секунди попереду британки Джессі Найт і стала другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (54.81 с). Вікторія Ткачук посіла шосте місце (55.18 с). Перемогла з рекордом змагань Фемке Бол з Нідерландів (52.61 с).

Ольга Ляхова фінішувала дев’ятою на дистанції 800 метрів, але суперниці попереду показали досить високий час, що, зокрема, допомогло й Ользі поліпшити свій найкращий результат нинішнього сезону – 2:00.39 хв. Перемогла британка Кілі Ходжкінсон (1:57.71 хв).

Метання молота не входить до переліку дисциплін «Діамантової ліги», проте організатори змагань у Осло включили їх до програми. Українець Михайло Кохан у найкращій зі спроб відправив молот на 77.36 м і посів п’яте місце.

Ознайомитися з усіма результатами змагань можна ТУТ.

Попередня статтяЮлія Левчнко з SB третя в Турку та інші результати 14 червня
Наступна статтяМарія Горєлова перемогла з особистим рекордом