Марія Горєлова перемогла з особистим рекордом

1307
Фото (с)Віктор Тачинський

Марія Горєлова виграла турнір у Гроссето й встановила при цьому новий особистий рекорд.

Упродовж змагань Горєлова, яка наразі тренується у Вадима Крушинського, двічі била своє найкраще досягнення у кар’єрі. Спочатку, коли у третій спробі приземлилася на позначці 6.54 м, а потім і у заключній, стрибнувши на 6.59 м. До цього РВ 19-річної атлетки дорівнював 6.50 м.

Горєлова перемогла, залишивши позаду, зокрема, рекордсменку світу серед юніорок італійку Ларіссу Япікіно (6.52 м).

Анна Касьянова посіла четверте місце з бігу на 100 метрів з бар’єрами (14.08 с), а Євген Гуцол фінішував сьомим з бігу на 800 метрів (1:49.65 хв).

Всі результати змагань у Гроссето

***

Цього ж дня, 16 червня, Данило Даниленко посів третє місце з бігу на 400 метрів на змаганнях у Копенгагені (46.48 с).

Попередня статтяАнна Рижикова фінішує другою на етапі «Діамантової ліги» в Осло, Ольга Ляхова – з найкращим результатом сезону
Наступна статтяВідкрився онлайн-курс Аліни Шух «Управління власними фінансами: особливості спортивної кар’єри»