Дуель Шуміка й Банзерука, відкриття сезону Мусієнком та інші події змагань у Луцьку

1967

24-25 червня в Луцьку зібралися легкоатлети й легкоатлетки з 24 областей України, щоб узяти участь у Благодійному відкритому чемпіонаті міста Луцька з легкої атлетики «Разом до Перемоги». Для декого зі спортсменів ці змагання стали першими з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України…

Серед таких спортсменів був Ігор Мусієнко, один з лідерів зі штовхання ядра в Україні. Саме він і став переможцем у своїй дисципліні, показавши результат 19.51 м.

Досить сильний склад був у змаганнях зі спортивної ходьби на 10000 метрів, де на старт вийшли переможці й призери командних чемпіонатів Європи й світу. У чоловіків боротьба за перемогу розгорнулася між Віктором Шуміком та Іваном Банзеруком. На фініші перевага була на боці Шуміка – 40:52.05 хв. Банзерук у 3.50 секундах позаду. Сергій Світличний замкнув першу трійку (41:28.07 хв).

У змаганнях зі спортивної ходьби на 10000 метрів серед жінок поза конкуренцією була Олена Собчук (43:46.50 хв).

Відзначимо також перемогу 15-річної Оксани Лук’янович зі спортивної ходьби на 3000 метрів серед дівчат U18 (14:51.30 хв).

Наталія Кроль лише два тижні тому вперше вийшла на доріжку після народження доньки. Тоді вона змагалася на міжнародному турнірі в Женеві. Зустріти такої ж конкуренції вдома можливості не було, тож Наталя боролася лише з собою і часом. Зрештою, вона й виграла дистанцію 800 метрів з результатом 2:04.63 хв.

У секторі для метання молота серед чоловіків зібралися всі лідери, за винятком Михайла Кохана. Саме це тріо й розіграло нагороди. Першим став Михайло Гаврилюк (73.93 м). Гліб Піскунов (70.90 м) і Сергій Перевозніков (68.73 м) – другий і третій відповідно.

Серед юнаків переміг Артем Гамаш, який відправив 5-кілограмовий молот на позначку 67.12 м.

Ольга Корсун була найкращою з потрійного стрибка (13.70 м).

З усіма результатами змагань можна ознайомитися ТУТ.

Попередня статтяВалерія Шоломіцька – переможниця юніорського чемпіонату США!
Наступна статтяЗавершується акредитація медіа на чемпіонат Європи-2022 з легкої атлетики