Склад команди України для участі в чемпіонаті світу-2022 з легкої атлетики

3329

Виконком ФЛАУ затвердив склад команди для участі в чемпіонаті світу-2022 з легкої атлетики. Змагання відбудуться 15-24 липня в Юджині (Орегон, США).

До складу команди ввійшли 22 легкоатлети, 14 тренерів, два масажисти, лікар, в.о. президента ФЛАУ Євген Пронін, який також виконуватиме обов’язки керівника делегації, та генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач. На чемпіонаті світу буде також пресаташе команди.

Витрати на участь команди України в чемпіонаті світу у повному обсязі, за винятком дрібних супутніх витрат під час подорожі, покриваються за рахунок спеціального фонду Світової легкої атлетики й інших міжнародних партнерів ФЛАУ.

Ім’я і прізвище Дисципліна Область, яку представляє
1 Ольга Ляхова 800 м; 4х400м Полтавська
2 Анна Рижикова 400 м з бар’єрами; 4х400м Дніпропетровська
3 Вікторія Ткачук 400 м з бар’єрами; 4х400м Донецька
4 Наталія Стребкова 3000 м з перешкодами Тернопільська
5 Мар’яна Шостак  4х400м Львівська
6 Катерина Карпюк  4х400м Запорізька
7 Анастасія Бризгіна  4х400м Дніпропетровська
8 Ганна Шевчук спортивна ходьба, 20км Івано-Франківська
9 Людмила Оляновська спортивна ходьба, 20км Київська
10 Олена Собчук спортивна ходьба, 20км Волинська
11 Надія Боровська спортивна ходьба, 35км Волинська
12 Ірина Геращенко стрибки у висоту м. Київ
13 Юлія Левченко стрибки у висоту м. Київ
14 Ярослава Магучіх стрибки у висоту Дніпропетровська
15 Яна Гладійчук стрибки з жердиною м. Київ
16 Марина Килипко стрибки з жердиною Харківська
17 Марина Бех-Романчук стрибки у довжину;                потрійний стрибок Хмельницька
18 Ірина Климець метання молота Волинська
19 Олег Дорощук стрибки у висоту Кіровоградська
20 Андрій Проценко стрибки у висоту Херсонська
21 Роман Кокошко штовхання ядра Одеська
22 Михайло Кохан метання молота Дніпропетровська

 

Офіційна делегація

  1. Євген Пронін – керівник делегації, в. о. президента ФЛАУ
  2. Іоланта Хропач – генеральна секретарка ФЛАУ
  3. Олексій Сердюченко – лідер команди, в.о. державного тренера
  4. Олександр Невський – в.о. головного тренера
  5. Сергій Спільняк – технічний лідер, провідний тренер
  6. Тетяна Степанова – тренерка
  7. Вадим Крушинський – тренер
  8. Сергій Кохан – тренер
  9. Ірина Пустовойт – тренерка
  10. Володимир Кравченко – тренер, головний тренер зі спринту
  11. Микола Калитка – тренер
  12. Олександр Романюк – головний тренер зі стрибків
  13. Володимир Зінченко – тренер
  14. Віктор Шевцов – тренер
  15. В’ячеслав Калініченко – тренер
  16. Ярослав Чмир – тренер
  17. Сергій Лебетко – лікар
  18. Віктор Парфенюк – масажист
  19. Владислав Пронін – масажист
  20. Ольга Ніколаєнко – пресаташе