Ілля Бобровник – у вісімці найсильніших на чемпіонаті Європи U18 з легкої атлетики

1369

Ілля Бобровник, з другої спроби подолавши 4.85 м у секторі для стрибків з жердиною, посів восьме місце на чемпіонаті Європи U18 з легкої атлетики, який триває в Єрусалимі. Відразу троє атлетів злетіли на 5.10 м й усі троє зробили це з другої спроби. Цей результат став найкращим цього вечора, тож хто став переможцем, а хто виграв срібло й бронзу, вирішувалося за спробами на попередній висоті.

У підсумку, першим став поляк Міхал Ґавенда. Валентін Імсанд зі Швейцарії другий, а швед Лінус Йонссон замкнув першу трійку.

Цього ж дня, 6 липня, змагання розпочали десятиборці. Проте для українця Антона Нагорняка вони закінчилися вже після другого виду – штовхання ядра. На жаль, він не зміг продовжити боротьбу через травму.