В Єрусалимі завершився юнацький чемпіонат Європи з легкої атлетики

1408
Фото (c)European Athletics via Getty Images

7 липня в Єрусалимі завершився чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики. Цікаво, що з семи медалей, які Україна виграла за всю історію проведення змагань, було лише по одній срібній і бронзовій. Решта – найвищого ґатунку. Шосте золото до скарбнички України в Єрусалимі поклав Михайло Брудін, перемігши з метання диска.

У медальній таблиці Україна з одним золотом 19-та. Перемогла за цим показником команда Великої Британії – 16 медалей (8 золотих, 1 срібна й 7 бронзових). Всього на п’єдестал чемпіонату Європи U18 піднімалися атлети й атлетки з 27-ми країн.

У заключний день чемпіонату Україна була представлена у двох видах – спортивній хоьбі серед юнаків і серед дівчат. Едуард Муравський подолав 10000 метрів 11-м (47:20.25 хв), а Вікторія Діжак на дистанції 5000 метрів була 15-ю (25:03.17 хв).

Всі результати чемпіонату Європи U18 з легкої атлетики

Попередня статтяІлля Бобровник – у вісімці найсильніших на чемпіонаті Європи U18 з легкої атлетики
Наступна стаття«Наш дім – ваш дім»: для української команди в Чула-Вісті влаштували святковий прийом