Ярослава Магучіх повторює рекорд України і зазіхає на світовий!

1422
Фото (c)Wanda Diamond League

«Вже давно ніхто не робив спроб на висоті світового рекорду, тож я горда з того, що спробувала 2.10. Сьогодні це було для мене трішки зависоко, проте мій менеджер сказав, що я готова стрибати вище, тож, можливо, коли всі умови складуться…

Я змогла поліпшити свій найкращий результат сезону просто неба. Попередній, 2.04 метри, тримався з 2019 року, тож уже був час зробити цей крок вперед. І ця перемога в Брюсселі, була, як і всі цього року, для України й українців. Знаю, що вони зараз посміхаються», – сказала організаторам після перемоги на етапі «Діамантової ліги» в Брюсселі українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.

Магучіх не просто перемогла, а вкотре дала привід вболівальникам аплодувати їй стоячи. Вихованка Тетяни Степанової виходила на висоту 2.00 лідеркою змагань, проте не підкоривши її з першої спроби, перенесла наступну на 2.02 й упоралася з цим завданням з першого разу. З другої спроби вона подолала висоту свого особистого рекорду просто неба – 2.05 м, чим повторила рекорд України, встановлений Інгою Бабаковою 15 вересня 1995 року в Токіо, рекорд змагань та показала найкращий результат сезону в світі.

Та й на цьому Ярослава Магучіх не зупинилася. Її три спроби на висоті нового світового рекорду – 2.10 м – були досить непоганими, й тепер легкоатлетичні фахівці й уболівальники зі ще більшим нетерпінням чекають на наступні старти у виконанні талановитої українки. Попереду цього року в неї фінал «Діамантової ліги» в Цюриху (8 вересня), яким вона завершить сезон.

Нагадаємо, що особистим рекордом Магучіх у приміщенні є 2.06 м.

Слідом за Магучіх у Брюсселі розташувалися дві австралійки – Елеанор Паттерсон (1.94 м) та Нікола Олісладжерс (1.91 м). Ірина Геращенко поступилася останній лише за спробами й з результатом 1.91 м стала шостою. Юлія Левченко – восьма (1.88 м).

Наталія Стребкова змагалася в Брюсселі з бігу на 3000 метрів з перешкодами. З часом 9:28.76 хв вона 12-та. Спробувала сили в «Діамантовій лізі» також юна стрибунка у довжину Марія Горєлова. 6.10 м принесли їй сьоме місце.

Всі результати етапу «Діамантової ліги» в Брюсселі

Фінал «Діамантової ліги» відбудеться 7-8 вересня в Цюриху.