Біг з двох хвилин від Ольги Ляхової і призова трійка Олега Дорощука

1634
Фото (с)Simon Hofmann | European Athletics via Getty Images

Попри те, що сезон завершується, низка атлетів з усього світу продовжує демонструвати найкращі результати сезону. Серед них і українка Ольга Ляхова.

Ляхова цього сезону повернулася до змагань після перерви, пов’язаної з народженням доньки. За короткий час вона змогла виконати норматив для участі в чемпіонаті Європи й за рейтингом потрапити на чемпіонат світу. На жаль, на обох стартах їй не вдалося вийти до півфіналу. Але в той же час на обох з них було очевидно, що Ольга вже тоді була готова бігти значно швидше. Доказ тому – змагання у Падуї, які відбулися 4 вересня.

Ляхова зуміла показати найкращий результат нинішнього сезону і вперше у 2022-му вибігти з двох секунд – 1:59.87 хв. З цим часом вона четверта. Перемогла американка Еллі Вілсон (1:58.37 хв).

На цьому ж турнірі, але на дистанції 400 метрів, змагалася Катерина Карпюк. З результатом 53.56 с вона восьма. Перемогла Джейд Стептер Бейнес (51.43 с).

***

Фото ©Getty Images for World Athletics

Цього ж дня в Берліні відбувся легкоатлетичний турнір ISTAF Berlin. Олег Дорощук, який цього року приємно вразив багатьох своїми виступами на дорослому рівні й був надзвичайно близьким до медалі на чемпіонаті Європи в Мюнхені, був одним з фаворитів у змаганнях зі стрибків у висоту. Зрештою, він залишив позаду куди більш досвідчених і титулованих німця Матеуша Пжибилко та італійця Марко Фассінотті. Всі вони подолали 2.19 м, але поступилися українцеві за спробами. Він же розділив другу сходинку з угорцем Петером Бакоші. Переміг мексиканець Едгар Рівера (2.23 м).

У секторі для стрибків у довжину Марина Бех-Романчук, на жаль, всі спроби виконала з заступами. Марія Горєлова з результатом 6.19 м стала сьомою, а перемогла місцева улюблениця, олімпійська чемпіонка Малайка Міхамбо з Німеччини (6.92 м).

Попередня статтяЯрослава Магучіх повторює рекорд України і зазіхає на світовий!
Наступна статтяАндрій Проценко: «Можливо, сьогодні був не мій день, але це був мій сезон»