Використай свій шанс отримати відмінні умови для тренувань і диплом університету США безкоштовно

1527
Фото (c)George Pak from Pexels

ФЛАУ виступає за глобалізацію та інтеграцію української спортивної молоді в сучасний західний світ. Ми мріємо про те, щоб у цей складний для України час наші талановиті абітурієнти отримали шанс навчатися й тренуватися в найкращих університетах США. Саме тому запускаємо проект навчання в США на повній стипендії!

Що необхідно легкоатлетам/-кам для отримання стипендії у США:

– рівень КМС і вище (проте можливий розгляд також заявок атлетів/-ок з нижчими результатами);

– навчатися у старших класах школи/бути випускниками школи/студентами бакалаврату (магістри допускаються, проте обговорюються окремо);

– середній бал у школі має бути вищим семи, в університеті – вищим, ніж 80 балів.

Що оплачується майбутнім студентам/-кам?

– навчання в університеті;

– проживання й харчування;

– кишенькові;

– усе необхідне для занять спортом;

– витрати на місцеві змагання;

– медичне страхування.

*Для спортсменів вищого рівня оплачується також переліт.

Вам допоможуть від «А» до «Я». У вас буде персональний менеджер і консультації; повна підтримка ФЛАУ; повний супровід збору документів; допомога з підготовкою до екзаменів. Ви також зможете відвідати кілька американських університетів, щоб побачити умови, та поспілкуватися з потенційними тренерами.

Зараз на навчанні в США перебуває спринтерка Мар’яна Шостак. Ось як вона розповідає про свій досвід: «Я ні краплі не пошкодувала, приїхавши в Америку. Я знайшла дуже хорошого тренера, з яким у мене дружні стосунки, та продовжую тренуватися й покращувати свої результати разом з ним. Також тут крута система освіти, яка вам точно сподобається. Ніколи не піддавайтесь страху вийти з зони комфорту, адже це того варте.

Тут є все, що потрібно для успішних тренувань: стадіон, зали, басейн, спортивно-рекреаційний центр та реабілітаційна кімната, де ви можете пройти процедури з відновлення після тренувань”.

Кураторкою проєкту є українська багатоборка Аліна Шух. Вона на собі спробувала рівень освіти в США.

«Це було одне з найкращих рішень у моєму житті. Рівень спортивної інфраструктури й відновлення, без перебільшення, найкращі в світі. Знання, отримані в Університеті Орегону, я використовую досі. Такий досвід відкриває світ по новому”, – говорить Аліна.

З більш детальною інформацією щодо можливості навчання й тренувань у США ви можете ознайомитися ТУТ.

Зв’язатися з кураторкою проєкту Аліною Шух можна в її Instagram @alinashukh.