Список кандидатів для участі у виборах до Комітету атлетів

1292
Фото (с)Element5 Digital

Вибори до Комітету атлетів ФЛАУ традиційно відбудуться під час чемпіонату України. Отримати бюлетень і проголосувати атлети-учасники змагань зможуть у Cаll Room.

Голосування буде анонімним. Кожен атлет, який голосуватиме, має обрати п’ятьох кандидатів.

Список кандидатів для участі у виборах до Комітету атлетів

Марина Бех-Романчук

(стрибки у довжину, потрійний стрибок; Хмельницька обл.)

Спортивні досягнення: срібна призерка чемпіонату світу-2019 зі стрибків у довжину; срібна призерка чемпіонату світу-2022 в приміщенні з потрійного стрибка; чемпіонка Європи-2021 у приміщенні зі стрибків у довжину; чемпіонка Європи-2022 з потрійного стрибка; срібна призерка чемпіонату Європи-2018 зі стрибків у довжину; бронзова призерка чемпіонату Європи-2019 у приміщенні зі стрибків у довжину; фіналістка Олімпійських ігор зі стрибків у довжину.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Тому що хочу бути корисною для легкої атлетики та майбутнього спорту України.

Анастасія Бризгіна

(400 метрів, 4х400 метрів; Дніпровська обл.)

Спортивні досягнення: Майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка Європи U20, бронзова призерка чемпіонату Європи в приміщенні в складі естафетної команди 4х400 метрів, рекордсменка України в складі естафети 4х400 метрів, фіналістка чемпіонату світу в приміщенні.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я хочу, щоб голос атлета не був просто номінальною опцією, а став дійсно важливою часткою при обговоренні та ухваленні рішень. Я маю досить великий змагальний досвід, починаючи з раннього віку, й бачу, які тенденції актуальні зараз у легкій атлетиці і як їх поступово можна впроваджувати в українську легку атлетику.

Геращенко Ірина

(стрибки у висоту; м. Київ)

Спортивні досягнення: срібна призерка чемпіонату Європи-2021 у приміщенні зі стрибків у висоту; фіналістка Олімпійських ігор і чемпіонатів світу та Європи.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Бажаю сприяти розвитку легкої атлетики України.

 Євген Гуцол

(800 метрів; Волинська обл.)

Спортивні досягнення: фіналіст чемпіонату Європи в складі естафети 4х400 метрів та з бігу на 400 м в приміщенні, рекордсмен України 4х400 в приміщенні, чемпіон Європейських ігор.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Хочу змінити роботу цього органу так, щоб чинні атлети мали більше права голосу в питаннях, напряму пов’язаних з їхньою діяльністю.

Данило Даниленко

(400 метрів; Волинська обл.)

Спортивні досягнення: МСМК з бігу на 400м. Член збірної команди України.
Фіналіст чемпіонатів світу та Європи з естафетного бігу. Рекордсмен України в приміщенні з естафетного бігу. Чемпіон Європейських ігор 2019. Учасник чемпіонатів світу та Європи з бігу на 400м та 400м з/б.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я спілкуюсь з більшістю спортсменів різного рівня – від початківців до елітних спортсменів. Тим самим знаю з середини більшість питань, які б спортсмени хотіли виносити на обговорення. За десять років у збірній команді України багато чого бачив на власні очі, є багато речей, які б хотів внести до змін нашого спортивного життя. Також хочу бути голосом спортсменів, щоб виносити проблеми та справи на публічний простір, задля того щоб кожен був почутим.

Довгуша Ірина

(10 км; м. Київ)

Спортивні досягнення: спеціалізуюся на дистанції 10 км, маю спортивний розряд КМС, 6-разова чемпіонка України, учасниця чемпіонату Європи U23 в Естонії у 2021 році. В спорті 11 років, продовжую тренуватися та досягати особистих спортивних цілей.

Додаткова інфомрація: Була в складі організаторів серійних спортивних змагань Battle Mile, маю та веду власну колонку на сайті tribuna.ua, де беру інтерв’ю у відомих легкоатлетів України. Маю інтерв’ю з бронзовим призером Олімпійських Ігор з бігу на 10.000 м Мохамедом. Працюю у штаті Parimatch в SMM відділі, де пишемо про спорт та світові спортивні новини. Веду соціальні сторінки британського спортивного бренду харчування SiS (Science in Sport).

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я хочу ввійти до комітету атлетів ФЛАУ, тому що, як колись сказав Зеленський: “Треба щоб вчителі жили, як депутати, а депутати, як вчителі”. Саме такої думки притримуюся і в нашій сфері. Треба щоб спортсмени жили, як верхушка ФЛАУ, а верхушка ФЛАУ, як спортсмени живуть зараз. Дуже хочеться змінити підхід та ставлення керівництва федерації до потреб дорослих та юних спортсменів. Хочеться вичерпати будь-які можливі конфлікти між спортсменами та керівництвом. Створити з цих 2 оточень одну велику команду, яка грає на благо атлетів та досягнення результатів. Хочеться розвинути медійну частину ФЛАУ, кардинально змінити ton of voice в соціальних мережах та на сайті. Реконструювати сторінку instagram, зробити її цікавою, корисною і оперативною для спортсменів. Разом розробити проекти, які б навчали атлетів користуватися своїм статусом та просувати себе у суспільстві. Оживити сайт за допомогою відео інтерв’ю, подкастів, статей. Змінити все те, що прийшло і залишається з нами з 20-го століття.

Себе бачу у комітеті, як спортсмена-журналіста, який може запровадити частину вище перелічених дій самостійно, а частину зробити це з іншими учасниками. Як особистість, яка може стати для атлетів гарним другом, до якого можна звернутися з пропозицією, проханням чи проблемою і за допомогою медійної сили підняти питання та вирішати його. Як людину, яка може писати, створювати інтерв’ю, спілкуватися з атлетами, тренерами, керівництвом, вести соціальні мережі та комунікацію в них.

Валерія Зіненко

(довгі дистанції; Донецька обл.)

Спортивні досягнення: чинна атлетка. Багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів України. Вже більше десяти років представляю Україну на міжнародних змаганнях. Цього року фінішувала четвертою з особистим рекордом на Кубку Європи з бігу на 10000м та сьомою на чемпіонаті Європи в Мюнхені.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, щоб допомогти українським атлетам бути почутими. Щоб озвучувати та відстоювати потреби, побажання чи претензії атлетів стосовно роботи федерації та спільними зусиллями знаходити їх вирішення.

Юрій Кіщенко

(800 і 1500 метрів; м. Київ)

Спортивні досягнення: учасник чемпіонатів Європи з кросу, юніорських чемпіонатів світу і Європи, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України.

Додаткова інформація: військовослужбовець.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Вважаю, що атлети повинні мати представників серед легкоатлетичної спільноти для того, щоб голос кожного можна було почути. А також тому, що просто обожнюю, те що роблю!

Ірина Климець

(метання молота; Волинська обл.)

Спортивні досягнення: фіналістка чемпіонатів світу і Європи, переможниця Всесвітньої Універсіади (метання молота).

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я, як чинна спортсменка, стикаюся з багатьма проблемами, які виникають на шляху підготовки та змагань, і я хочу намагатися по можливості їх вирішувати. І ще хочу, щоб всі слова та побажання спортсмена були почуті.

Роман Кокошко

(штовхання ядро; Одеська обл.)

Спортивні досягнення: учасник чемпіонатів світу та Європи 2022 року.

Додаткова інформація: працював дитячим тренером (2020-2021р, м. Одеса)

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

За мету ставлю згуртування й обмін досвідом у команді для подальшого розвитку та набуття нових навичок і знань.

Ерік Костриця

(100, 200 м; Волинська обл.)

Спортивні досягнення: Майстер спорту України, призер чемпіонату Європи серед молоді U23, призер командного чемпіонату Європи 2019, чемпіон України (у приміщенні) 2020 тощо

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Бажаю відстоювати інтереси атлетів у стосунках з ФЛАУ, тренерським складом, покращити комунікацію як безпосередньо між спортсменами, так і у відносинах з керівними органами ФЛАУ, впровадження новітніх розробок у підготовці спортсменів для досягнення максимальних результатів, забезпечення соціально-побутових умов спортсменів та умов їх підготовки до змагань, збирання та систематизація пропозицій атлетів та тренерів щодо удосконалення роботи з підготовки спортсменів, допомога спортсменам у вирішенні нагальних потреб та виходу зі скрутних ситуацій тощо.

Дмитро Лашин

(довгі дистанції; Київська обл.)

Спортивні досягнення: з 2005 по 2019 рік чемпіон України серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих.

Маю п’ять медалей з чемпіонатів Європи, три бронзи в командному заліку на Кубках Європи з бігу на 10000м, четверте місце на чемпіонаті Європи 2016 року з бігу на 10000 метрів, 11-те місце напівмарафон, чемпіон України 10000м 2014/2015/2016, срібло 2017, учасник чемпіонату Європи 2018 (марафон), найкращий результат з бігу на 10000 метрів 28:27.90 хв, з напівмарафону – 1:02.52 год.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Є прихильником бігу та дуже вболіваю за український спорт. Маю великий досвід участі на спортивних змаганнях у складі збірної України. Хочу бути корисним та допомагати нашій збірній.

Сергій Регеда

(метання молота; Київська обл.)

Спортивні досягнення: Член національної збірної з 2010 по 12.2021 року (закінчив із за травми).

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

За багато років своєї спортивної кар‘єри я знаю всю проблематику нашого виду спорту (зокрема метань) і зараз упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблеми спортсменів для якіснішої підготовки та досягнення максимальних результатів.

Рижикова Анна

(400 метрів з бар’єрами; Дніпро)

Спортивні досягнення: бронзова призерка Олімпійських ігор у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів, багаторазова призерка чемпіонатів Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами та в складі естафетної команди 4х400 метрів, фіналістка Олімпійських ігор і чемпіонатів світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Додаткова інформація: член Комісії атлетів World Athletics

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я збираюся перейняти досвід Комісії атлетів Світової легкої атлетики та впровадити його в Комітеті атлетів ФЛАУ. Я хочу, щоб до Комітету атлетів увійшли тільки активні спортсмени, які будуть брати участь у вирішенні питань федерації та відстоювати інтереси спортсменів. Моя ціль – зробити так, щоб Комітет атлетів України ефективно функціонував, користувався повагою та кожен атлет знав про його існування і можливість звернутись за допомогою.

Рябчун Сергій

(багатоборство; Полтавська обл.)

Спортивні досягнення:  Майстер спорту з багатоборство, багаторазовий чемпіон України, призер Кубка Європи з багатоборства.

Додаткова інформація: тренер в ДЮСШ з легкої атлетики в м. Миргород, Полтавської області.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я з восьми років займаюсь легкою атлетикою, був і є прихильником та допомагаю в розвитку легкої атлетики після завершення професійної спортивної кар’єри (шість років у штатній збірній команді України). Хочу щоб легка атлетика розвивалась, ставала сучасною і доступною у всіх регіонах та була дійсно Королевою спорту. Маю великий досвід, сили, наснагу та велике бажання…

Солянов Віктор

(110 метрів з бар’єрами; м. Київ)

Спортивні досягнення:  МСУ, учасник чемпіонату Європи-2021 у приміщенні; учасник чемпіонату Європи U23 2019 року.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Я вважаю, що необхідно налаштувати комунікацію між федерацією і рядовими спортсменами, забезпечити можливість звернення спортсменів і отримання адекватних/розгорнутих відповідей щодо їх питань.

Загалом, якщо бути лаконічним:

Необхідно перетворити Комітет атлетів дійсно в посередника для комунікації і впливу на федерацію, а також створити в комітеті відкриту звітність про їх діяльність, що створить активний діалог і можливість бути почутим всіх, у кого є конструктивні ідеї. Створювати комітетом звіти про їх роботу на постійний основі, а не лише в одноразових випадках. Гласність – основний рушій наших перемін на краще, а також нівелює всі питання в кулуарах.

Моя участь у Комітеті атлетів буде спрямована, в першу чергу, для вирішення цього питання і дасть змогу бути почутими всім бажаючим.

Стребкова Наталія

(3000 метрів з перешкодами; Тернопільська обл.)

Спортивні досягнення: Рекордсменка України з бігу на 3000м з перешкодами; срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді; учасниця Олімпійських ігор у Токіо 2020; чемпіонка України; фіналістка чемпіонату Європи; учасниця фіналу «Діамантової ліги»-2022.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Хочу допомагати спортсменам і нашому керівництву знайти спільну мову, якщо є якісь питання, зауваження чи непорозуміння.

Ткачук Вікторія

(400 метрів з бар’єрами; Донецька обл.)

Спортивні досягнення: срібна призерка чемпіонату Європи-2022 з бігу на 400 метрів з бар’єрами; фіналістка Олімпійських ігор.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Моє відчуття справедливості та бажання розвивати легку атлетику України допоможе організувати контакт між атлетами та керівництвом ФЛАУ, щоб ми рухалися в одному напрямку та вирішували питання максимально якісно й швидко. Відповідальна в поставлених завданнях. Точно знаю, що буду не мовчазним статистом у цій комісії та використаю всі можливості для розвитку нашої легкої атлетики!

Фельфнер Артур

(метання списа; Київська обл.)

Спортивні досягнення: чемпіон світу U20 з метання списа; срібний призер чемпіонату світу U20, чемпіон Європи U20; учасник дорослого чемпіонату Європи-2022.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що хочу зробити внесок у легку атлетику України й розвивати її. Прагну до того, щоб у молоді було більше мотивації займатися легкою атлетикою.

Чорномаз Богдан

(110 метрів з бар’єрами; м. Київ)

Спортивні досягнення: багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України. Учасник чемпіонатів Європи, учасник чемпіонатів світу серед юніорів та юніаків. Напередодні війни вирішив завершити спортивну кар’єру через рецидив травми.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Вважаю, що гідно можу представляти й доносити інтереси спортсменів та федерації легкої атлетики України у цей надскладний час.

Шух Аліна

(багатоборство; Київська обл.)

Спортивні досягнення: чемпіонка та рекордсменка світу серед юніорок, чемпіонка Європи U20 i U18, переможниця командного чемпіонату Європи з багатоборств.

Додаткова інформація: фінансова радниця, працюю зі спортсменами. Розробниця курсу з фінансової грамотності для спортсменів. Пропагую розвиток особистого бренду та фінансової грамотності для спортсменів у рамках створеного мною з партнером проєкту SMART – Sport Money Art.

Учасниця Young Leaders Forum 2022 – форуму Європейської легкої атлетики для молодих лідерів, які розвивають федерації видів спорту у своїх країнах.

Волонтерка. Фасилітаторка та організаторка тренінгів для волонтерів.

Я хочу ввійти до Комітету атлетів ФЛАУ, тому що…

Голос спортсменів має бути не просто почутий, а взятий до уваги і виконаний. До війни було багато запитів від атлетів. Сьогодні, під час війни, ситуація загострилася ще більше. Змагань в Україні майже немає, виступи за кордоном доступні не всім, і умов для тренування залишилося мало. Багато спортсменів вже виїхали або розглядають варіант того, щоб покинути країну, аби знайти ліпші й безпечніші умови для тренувань та/або навчання.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо питати й слухати спортсменів. І обовʼязково допомагати, згладжувати та покращувати умови тренувань і виїздів на змагання. Працювати точково й активно просувати позицію атлетів. Адже саме завдяки спортсменам існує федерація.

Давно назріло питання впровадження спортивних клубів. Для цього потрібно донести зацікавленим людям принципи їх роботи, відкриття й функціонування. Для цього я хочу створити простий і прозорий гайд, аби кожен, хто бажає розвивати легку атлетику у себе в місті, знав, як це зробити.

Ще одним питанням стоїть інтеграція спортсменів у життя під час та після спорту – це можливості роботи, навчання, побудова особистого бренду, розвиток фінансової грамотності та інше. Для цього я хочу організовувати навчання, курси, запрошувати спеціалістів і залучати спортсменів до особистісного розвитку.

Попередня статтяЯрослава Магучіх: «Цей діамант такий же важкий, як і весь мій сезон»
Наступна статтяВикористай свій шанс отримати відмінні умови для тренувань і диплом університету США безкоштовно