Співчуття світової та європейської атлетики

2765

Хочу повідомити вам, що світова та європейська атлетика, та інші федерації надсилають нам листи співчуття після смерті Володимира Андрощука, атлета багатоборця, який ще недавно брав участь у змаганнях. Йому було лише 22. Себастіан Кое, Добромир Карамарінов та федерації Балтійської атлетики занепокоєні заявою МОК запевняють, що агресор не повинен мати можливості займатися спортом будь-якого рівня, ні як спортсмен, ні як офіційна особа. Громадськість не повинна мати нічого, крім нульової терпимості до війни, яку розпочали агресори. Спорт має силу об’єднувати людей, прославляти людський дух і сприяти більш мирному світу.

Пряма мова:

«Ми вважаємо, що російські та білоруські спортсмени не повинні мати права брати участь у міжнародних спортивних змаганнях ні як спортсмени, ні як офіційні особи, а також повинні бути виключені з управління міжнародними спортивними організаціями до припинення агресії Росії та досягнення миру. Ми щиро вдячні нашим колегам за нульову терпимість до світових злочинів вчиняємих диктаторськими режимами путіна/лукашенка».

Звернення Іоланти Хропач

Попередня статтяНорвезькі стрибки, чеський спринт та 0.02 до рекорду України: Як пройшов змагальний четвер для українських топів
Наступна статтяПідсумки юнацьокого чемпіонату України в приміщенні