701
Фото ©Jess Bailey Designs from Pexels

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток січня-2023 в Україні. За підсумком першого місяця зими на це звання претендують:

ЖІНКИ

Марина Бех-Романчук (потрійний стрибок): посіла третє місце на змаганнях золотої серії Світового легкоатлетичного туру в приміщенні в Карлсруе (14.41 м – третій результат сезону в світі).

Ярослава Магучіх (стрибки у висоту): перемогла на «Меморіалі Олексія Дем’янюка» у Львові з найкращим результатом сезону в світі (2.00 м) та на міжнародних змаганнях у Коттбусі (1.98 м).

Людмила Оляновська (спортивна ходьба): перемогла на командному чемпіонаті України в приміщенні з національним рекордом зі спортивної ходьби на 5000 метрів у приміщенні (21:02.69 хв).

ЧОЛОВІКИ

Ілля Бобровник (стрибки з жердиною): переміг на турнірі в Парижі з найкращим результатом сезону в світі серед атлетів U18 (5.11 м) та виграв фінал С в Робе (5.10 м).

Роман Кокошко (штовхання ядра): переміг на чотирьох турнірах – у Сабаделлі, Іспанія (21.00 м) та ще трьох у Португалії (20.91 м; 20.43 м і 20.40 м); завершив січень четвертим номером світового топ-листа сезону.

Вадим Кравчук (стрибки у висоту): переміг на «Меморіалі Олексія Дем’янюка» у Львові (2.21 м) та командному чемпіонаті України в приміщенні (2.23 м).

Голосування відбувається у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.