Висота на висоті: Як Ірина Геращенко та Юлія Чумаченко Чехію підкорювали

896
фото: зі світлин Ірини Геращенко

Вчора у місті Тржинець пройшов черговий етап легкоатлетичного туру категорії Silver, де за призові місця та перемогу змагалися Ірина Геращенко, Юлія Чумаченко та Катерина Табашник. Ірина стала єдиною, хто підкорила висоту 190 см та виборола собі перше місце, а Юлія Чумаченко розділила срібло з результатом 1.87 з Марією Вуковіч — чинна віцечемпіонка. Катерині Табашник вдалося взяти висоту 184 см та посісти 4 місце.

Спортсменки прокоментували свій виступ і розповіли, чому не вдалося показати результати трохи вище ніж хотілося:

Ірина Геращенко: «Стрибалося непогано. Почувала себе трошки втомленою після попередніх змагань, але я не звертала на це уваги і намагалася зробити все, що могла в той момент у секторі. Звичайно, хотілося стрибнути вище, як і кожному спортсмену. Але я не засмучена, трошки задоволена та сподіваюсь на краще. Дуже круто стрибати під музику — я це завжди люблю. І атмосфера змагань була класна. І підтримка гарна. Але хочу додати, що у нас у Львові також змагання проходять на найвищому рівні і це не може не радувати!»‎.

Юлія Чумаченко: «Дуже подобаються такі змагання, трек там дуже швидкий і дає змогу стрибати високо, але водночас це важче. Задовго знадобилось часу, щоб трохи звикнути до покриття, тому, на жаль, результат нижче ніж очікувала. Стрибки були високі, але все ж таки не вистачило»‎.

 

Попередня статтяГолосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета січня-2023 в Україні
Наступна статтяПідсумки Кубка України