Підсумки чергової конференції ФЛАУ

777

11 лютого 2023 року відбулась Чергова Конференція федерації легкої атлетики України з використанням засобів електронного зв’язку. Основними питаннями порядку денного Конференції були зміни до Статуту ФЛАУ та розгляд питання скасування дисциплінарної санкції у вигляді виключення з членів ФЛАУ спортсмена Голуба Ярослава, до якого таку санкцію було застосовано Радою ФЛАУ.

Після заслуховування делегатів та інших запрошених учасників Конференції ФЛАУ, простою більшістю голосів, як цього вимагають норми статуту ФЛАУ було прийнято рішення про скасування дисциплінарної санкції у вигляді виключення з членів ФЛАУ спортсмена Голуба Ярослава та надані рекомендації спортсмену та тренеру щодо необхідності вчинення певних активних дій для популяризації легкої атлетики в Україні.

Іншим важливим питанням порядку денного було питання внесення змін до Статуту ФЛАУ, що дозволяє провести Позачергову Виборчу Конференцію до осені 2024 року, змінити кількість делегатів з правом голосу та ряд інших важливих змін до основного документу федерації.

На засіданні Конференції ФЛАУ зареєструвалися 59 учасників з правом голосу.
Після підрахунку голосів за підсумками голосування по питанню внесення змін до Статуту ФЛАУ “ЗА” зміни проголосувало 34 делегата Конференції ФЛАУ, що не дає можливості внести жодних змін до діючого Статуту, так як норми Статуту вимагають подолання бар’єру у 3/4 голосів від учасників Конференції. Найменшу активність серед голосуючих під кінець Конференції проявили діючі спортсмени, а найбільшу – президенти ТФЛА відповідно.

У зв’язку з чим питання змін до Статуту ФЛАУ у майбутньому можуть обговорюватись на наступному засіданні Ради ФЛАУ.

Дата наступного засідання Ради ФЛАУ буде визначена Радою ФЛАУ, проте вже зараз розглядається пропозиція провести засідання 25 березня 2023 року в м. Луцьк напередодні Зимового чемпіонату України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Попередня статтяПішла з життя Нечипорець Алла Григорівна
Наступна стаття«Час піднімати стартові висоти» й «Нарешті я лечу» – Ярослава Магучіх і Катерина Табашник про змагання в Банській Бистриці