«‎Відчувала, що щось буде не так. Але ж не настільки» — Ірина Климець про срібло в Австралії

1411

Вчора в Австралії на турнірі The World Athletics Continental Tour Gold Level Meet українська легкоатлетка Ірина Климець, яка спеціалізується на метанні молота, посіла друге місце з результатом 67.87 м. Золоту медаль з результатом 69.31 забрала француженка Роз Лога. Ми поспілкувалися з претенденткою на майбутню медаль у Парижі і вона розповіла, що саме пішло не так:

67.78 — далеко від PB, чому не вийшло наблизитися до особистого? 

Взагалі результатом сьогодні незадоволена. Третій день після мого приїзду в Австралію — знала, що буде акліматизація важка через різницю в часі — 9 годин, через 32 градуси температури. Відчувала, що буде щось не так. Але ж не настільки. На першому тренуванні значно далі метала. І хотілося метнути хоч би на метр менше від того що на тренуванні.

Була впевненість, що буде золота медаль? 

Так, я їхала сюди тільки за золотом. За перемогою. Дорога була важка, виїхала у п’ятницю ввечері і тільки в понеділок зранку прибула сюди о 23:00. Дуже складно. Планували, що я за тиждень сюди приїду, щоб акліматизуватись. Але я не встигла, бо мені тільки в п’ятницю о 7:40 ранку прислали візу. І все робилось в екстреному порядку.

Що саме завадило метати сильніше? 

Я відчувала себе тяжкою, в’язкою і робила технічні помилки — сітку у фіналі чіпляла. Також у фіналі метала в сітку. Аби хоч би рівно випускала снаряд — було б краще.

Як тебе прийняли австралійці? 

Австралія надзвичайна країна, надзвичайно красивий стадіон і я не очікувала такого теплого вітання від австралійської федерації та тренерів. Я просто в шоку і мені надзвичайно приємно. Дуже рада, що вони дають можливість залишитися тут і потренуватися, підготуватися до кубка Європи.

Які плани на сезон? 

Наступний старт планую тут, якщо вдасться. А так — планую змагатися на Кубку Європи. Основна ціль на сезон — кваліфікація на Олімпійські ігри й рекорд України. Якомога вище місце на чемпіонаті світу, ми всі налаштовуємося на медаль, але не буду згадувати. Знаю, що це по силах, бачу це по тренуваннях. Головне, щоб все склалося без травм і продовжувалася така підготовка. З такою підтримкою як в мене — друзі, рідні, друзі іноземці як підтримують, то дуже приємно і гадаю, що все вдасться.

Попередня статтяСклад збірної України для участі у чемпіонаті Європи в приміщенні в Стамбулі
Наступна статтяМирослава Скалоцька потребує допомоги!