Ольга Саладуха — нова В.О. президента ФЛАУ

888

9 червня у Івано-Франківську Ольгу Саладуху — народну депутатку України, бронзову призерку Олімпійських ігор було обрано тимчасово виконуючою обов’язки президента Федерації легкої атлетики. Євген Пронін склав свої повноваження: 

“Сьогодні я склав повноваження виконуючого обовʼязки президента Федерації легкої атлетики України, просто не подавши свою кандидатуру на виборах. Рішення зважене та прийняте задовго до.

Рівно півтора роки тому мені доручили стабілізувати величезну федерацію, яка перебувала в багаторічних боргах, ситуативних скандалах та мала абсолютно архаїчний та заскорублий вигляд. Організація, яка не була готова до глобальних змін, до диджиталізації своїх процесів та візуального оновлення. Цей «стабілізаційний період» мав тривати 3 місяці, проте він тривав 18, бо почалась велика війна.

Сьогодні ФЛАУ має новий вигляд, нових чудових партнерів та спонсорів, сформований бюджет для планування своєї діяльності та найголовніше, ми впевнено пережили ці 15 страшних місяців великої війни, взяли участь у всіх міжнародних змаганнях, де здобули для України надважливі медалі. Ми виросли медійно, нас ставлять у приклад іншим.

Ми так і залишаємось без обраного президента до наступної звітно-виборчої конференції, проте новою в.о. була обрана Ольга Саладуха. Вітаю Олю, на неї чекає складна робота, бо ми почали багато направду важливих та непопулярних реформ.

Я так само залишаюсь віцепрезидентом ФЛАУ і продовжую працювати над своїми проєктами в легкій атлетиці. Проте, втома останнього року змушує розставляти пріоритети й концентруватись на інших речах”.

Ольга Саладуха обрання прокоментувала на своїй сторінці у Facebook: 

“Це велика честь та велика відповідальність. Буду гідною цього вибору. Мій досвід спортсменки та народного депутата допоможе працювати максимально ефективно та результативно. Мета — вивести українську легку атлетику в лідери серед усіх видів спорту. В тому числі за кількістю завойованих медалей та за масовістю. Особлива увага дітям.

Виховаємо нове покоління легкоатлетів, яке продовжить славні традиції українського спорту та перевершить наші досягнення. Тож починаємо працювати, віримо в наші спортивні перемоги! Також колеги довірили мені виконувати обов’язки керівника ФЛАУ до наступної звітно-виборчої конференції, де буде обрано президента організації”.

Попередня статтяПереможний дубль українських скороходок в Алітусі
Наступна статтяВікторія Ткачук: «Замість того, щоб жити в очікуваннях, насолоджуюся своїм шляхом» (ВІДЕО)