Починається прийом заявок кандидатів до Комітету атлетів ФЛАУ

1096

ФЛАУ починає прийом заявок кандидатів до Комітету атлетів ФЛАУ.

Через недостатню кількістю атлетів і атлеток, які взяли участь у голосуванні на виборах до Комітету атлетів ФЛАУ в 2022 році, їх було перенесено на 2023-й. У зв’язку з форс-мажорними обставинами новообраний Комітет атлетів ФЛАУ працюватиме не чотири, а три роки.

Атлети, які бажають взяти участь у виборах до Комітету атлетів ФЛАУ, повинні відповідати таким вимогам (згідно з п.2 Положення):

– Бути громадянами України.

– На час обрання досягли 18-річного віку.

– Не притягатися до відповідальності через порушення Світового антидопінгового кодексу.

– Не мати дисциплінарних порушень і проваджень та відповідати вимогам і нормам Кодексу етики Світової легкої атлетики й Кодексу етики ФЛАУ.

– Мати активну позицію, брати участь у розвитку й позитивній пропаганді легкої атлетики й здорового способу життя та бути готовим брати активну участь у діяльності Комітету атлетів ФЛАУ.

При цьому, мінімум 9 з 11 членів Комітету атлетів ФЛАУ впродовж останніх чотирьох років повинні були взяти участь як мінімум в одному з міжнародних офіційних турнірів, а саме: Олімпійських іграх, чемпіонаті світу з легкої атлетики, чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, чемпіонаті Європи з легкої атлетики, чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, чемпіонаті світу U20 з легкої атлетики, чемпіонатах Європи U18, U20, U23 з легкої атлетики, командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, чемпіонаті світу з марафону, чемпіонаті світу з пів марафону, командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби, Кубку Європи з метань, командному чемпіонаті Європи з багатоборства, Кубку Європи з бігу на 10 000 метрів, чемпіонаті Європи з кросу. Максимум двоє з членів Комітету атлетів ФЛАУ можуть бути атлетами, які завершили кар’єру раніше, але при цьому відповідають усім переліченим вище вимогам.

Легкоатлети-члени комісій і комітетів атлетів Світової легкої атлетики, Європейської легкої атлетики, НОК України, МОК і Європейського олімпійського комітету за їхнього бажання входять до Комітету атлетів ФЛАУ за додатковою квотою, без участі у виборах. Якщо ж вони претендують на посаду голови або заступника голови Комітету атлетів ФЛАУ, вони повинні бути обрані до Комітету атлетів ФЛАУ на загальних засадах.

Анкети для кандидатів:

– тих, хто подавав заявку в 2022-му;

– тих, хто не подавав заявку в 2022-му.

Анкети приймаються до 25 липня, 18:00. Ті з них, які не відповідають зазначеним вище вимогам, розглядатися не будуть.