Як ЄЮОФ-2023 пройшов

998

Декілька днів тому у словенському місті Маріборі фінішував Європейський юнацький олімпійський фестиваль, участь в якому взяло 15 наших атлетів. 2 спортсменів змогли здобути медалі для України: Ольга Машанєнкова на дистанції 400 метрів з/б — золота медаль та Ілля Саєвський у метанні списа — срібна медаль. Більш того, Ольга встановила національний рекорд України у категорії U18, показавши час 56.28 та надзвичайну боротьбу на фініші. Саєвський Ілля забрав срібло з результатом 76.11. 

У коментарі Суспільному Спорт, Оля розповіла: “Під час фінального забігу була дуже запекла боротьба. На відео видно, що перед фінішною лінією я просто летіла – все заради того, щоб виграти. Коли прибігла одразу не зрозуміло, що виграла. Подивилася на старшого тренера, побачила, що він радіє і зрозуміла, що це перемога!”

Ми ж взяли в неї інтерв’ю, в якому вона розповіла декілька цікавих фактів про чергову перемогу на ЄЮОФ та поділилася враженнями щодо свого виступу. Подивитися інтерв’ю можна ТУТ. 

Також поспілкуватися вдалося і з іншими учасниками змагань, які хоч і не попали у призи, але здобули яскравий досвід і щиро розповіли про нього у розмові з ФЛАУ

Також нашу країну представляли:

– Лукянович Оксана — 9 місце (5 км с/х)
– Шваб Єлізавета — 9 місце (100 м)
– Дубенець Дар’я — 11 місце (2000 м з/п)
– Зайцева Альбіна — 5 місце (семиборство)
– Пєнзарєва Вероніка — 4 місце (потрійний)
– Бондар Вікторія — 19 місце (довжина)
– Гордійчук Софія — 8 місце (1500 метрів)
– Пономаренко Марія — 5 місце (ядро)
– Черкашин Артем — 5 місце (молот)
– Листопад Ярослав — 6 місце (диск)
– Буліч Іван — 5 місце (потрійний)
– Кравець Дмитро — 12 місце (100 м)
– Горбачев Роман — 4 місце (5 с/х)

 

Попередня статтяЗасідання Ради ФЛАУ
Наступна статтяПідсумки головного чемпіонату України літнього сезону 2023