PUMA – офіційний спонсор Федерації легкої атлетики України!

767

Світовий спортивний бренд PUMA та провідна спортивна федерація України підписали довгостроковий контракт про співпрацю. На майбутньому чемпіонаті світу з легкої атлетики у Будапешті національна команда України вже буде представлена в екіпіруванні PUMA.

«На найближчий олімпійський цикл ми поставили собі амбітне завдання – вивести легку атлетику України на новий якісний рівень. Перемоги наших спортсменів – це насамперед імідж усієї країни, і ми маємо докласти максимальних зусиль, щоб на світових спортивних п’єдесталах завжди звучав гімн України. Тому ми раді вітати нового партнера нашої федерації – бренд PUMA, з яким ми зможемо реалізувати багато поставлених завдань», – президента ФЛАУ Ольга Саладуха.

Враженнями від початку співпраці поділилися і топові спортсмени країни:

«Я дуже радий і бачу, як команда теж радіє співпраці з PUMA. Дуже подобається форма: яскрава, крутий дизайн, якість. Я думаю, що це найкращий варіант, який ми можемо мати. Особливо я, дуже хотів, щоб наша країна, збірна вдягалася у PUMA і коли про це стало відомо – був у захваті», Артур Фельфнер, чемпіон Європи U23 та чемпіон світу U20 з метання списа.

«Я є амбасадоркою PUMA вже 6 років, тому коли дізналася, що на Чемпіонат світу нас буде одягати PUMA – дуже зраділа. Дуже чекала, коли буде презентація, щоб побачити форму PUMA у наших кольорах», Ярослава Магучіх, бронзова призерка Олімпійських Ігор 2020, дворазова срібна призерка чемпіонатів світу.

У рамках співпраці бренду PUMA та ФЛАУ передбачені спільні маркетингові акції та заходи щодо розвитку легкої атлетики в Україні, у тому числі дитячих та юнацьких змагань. ФЛАУ висловлює подяку всім попереднім технічним партнерам федерації та бажає успішного розвитку.