Віцепрезидентку ФЛАУ Наталію Добринську обрано до Ради Світової легкої атлетики

845

Федерація легкої атлетики України вітає віцепрезидентку Наталію Добринську з обранням до Ради Світової легкої атлетики.

Сьогодні, 17 серпня, на Конгресі Світової легкої атлетики в Будапешті Наталія Добринська отримала впевнену підтримку від уповноважених делегатів, набравши 144 голоси зі 197 можливих, і була обрана до складу Ради Світової легкої атлетики.

«Від усього серця вітаю Наталю з обранням до складу Ради світової легкої атлетики! – говорить в.о. президентки ФЛАУ, призерка Олімпійських ігор, чемпіонка світу і Європи Ольга Саладуха. – Це великий успіх всієї української легкої атлетики, який закладає надійний фундамент для представництва наших інтересів на міжнародній арені. Ми повністю довіряємо Наталії і впевнені, що вона докладе всі сили й знання для розвитку легкої атлетики в Україні й світі».

Наталія Добринська – відома українська легкоатлетка, олімпійська чемпіонка з семиборства, чемпіонка світу й колишня  рекордсменка світу з п’ятиборства в приміщенні, призерка чемпіонатів світу в приміщенні й просто неба з багатоборства.

«Сьогоднішній успіх – це наша спільна командна робота. Вдячна колегам і партнерам ФЛАУ за довіру й підтримку. Також висловлюю вдячність усій міжнародній легкоатлетичній сім’ї за можливість проявити себе й представляти Україну на настільки високому спортивному рівні», – прокоментувала обрання Наталія Добринська.

Попередня статтяPUMA – офіційний спонсор Федерації легкої атлетики України!
Наступна статтяБудапешт-2023: розклад виступів українців у ранковій програмі першого дня чемпіонату світу