Анна Рижикова: «Буваю задоволена, лише коли встановлюю особистий рекорд»

815
Фото (с)Ulf Schiller/athletix.ch

Перфекціонізм і відповідальність. Слова, які поза сумнівом асоціюються з українською бігункою на 400 метрів з бар’єрами Анною Рижиковою. Потрапити у фінал чемпіонату світу в цій дисципліні завдання не з легких. Але Анна з року в рік виходила до вирішальної стадії. Була вона близькою до цього й у 2023-му.

Фінішувавши в своєму півфіналі четвертою та показавши свій найкращий час у сезоні, який був швидшим, ніж у попередньому, Рижикова ще зберігала шанси на вихід до фіналу за часом, проте заключний забіг був сильнішим.

«Я така людина, що буваю задоволена, лише коли встановлюю особистий рекорд. З таким результатом, як сьогодні, бувало, що проходили до фіналу. Але розуміла, що зараз потрібно було вибігати з 54 секунд, – говорить Анна Рижикова після фінішу. – Коли чекала на завершення третього півфіналу, об’єктивно розуміла, що далі пройти буде майже нереально. Якби була хоча б перша за часом, то шанс був би бодай трішки більшим. А так надії особливо не було.

Але я вже стомилася плакати. Сезон ще не завершений, попереду кілька турнірів, сподіваюся, включно з “Діамантовою лігою” в Китаї. І хоч цей сезон не найлегший, але були й позитивні моменти. Зокрема, цього року вже виконала олімпійський норматив».

Попередня статтяВікторія Ткачук: «Я ще не сказала свого слова»
Наступна статтяОлег Дорощук – про фінал зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу