Марина Бех-Романчук: «Навіть не уявляєте, скільки людей допомогли мені виграти цю нагороду»

1241
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Українка Марина Бех-Романчук, не рахуючи дитячих років, лише минулого сезону почала стрибати потрійним. І вже за цей короткий час виграла медалі чемпіонату світу в приміщенні, стала чемпіонкою Європи в приміщенні, встановила особистий рекорд 15.02 метрів, а 25 серпня додала до свого успіху ще й срібло чемпіонату світу просто неба, в першій спроби показавши 15.00 м.

«Можливо, люди бачили мій спокій, зосередженість і впевненість, але повірте, ніхто не знав, що я відчувала всередині. Я нервувалася навіть більше, ніж на попередніх чемпіонатах. Лиш хотіла втілити тут всю ту важку роботу, яку ми виконали з тренером, у медаль.

Ви навіть не уявляєте, скільки людей допомогли мені виграти цю нагороду, особливо за останній місяць, коли отримала кілька травм. Я тренувалася затейпованою з ніг до голови, але продовжувала працювати і йти до своєї мети.

Сьогодні я нарешті насолоджувалася стрибками, змаганнями й усим, що робила. Думаю, у Юлімар Рохас теж був складний сезон, але була впевнена, що вона покаже 15 метрів. З іншого боку знала, що це мій шанс виграти золото. Я так легко стрибнула на 15 метрів у першій спробі й була готова додавати. На жаль, сьогодні цього не сталося, але повернуся ще сильнішою і впевненішою», – сказала Марина Бех-Романчук в інтерв’ю організаторам.

Попередня статтяМарина Бех-Романчук виграє срібло чемпіонату світу з потрійного стрибка
Наступна статтяЯрослава Магучіх – чемпіонка світу-2023