Ярослава Магучіх: “Перед кожним своїм стрибком у фіналі казала собі, що маю виграти лише золото”

933
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Чемпіонат світу з легкої атлетики в Будапешті завершився золотом української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх. Стрибнувши на 2.01 м, вона здійснила мрію свого тата й мільйона українців, завоювавши медаль найвищого гатунку.

“Дуже пишаюся тим, що виграла це золото для своєї країни. Не можу дочекатися, щоб повернутися додому й показати цю медаль своєму тату, адже він так на неї чекав і стільки мріяв!

Стрибунки у висоту мають по три спроби на кожній висоті, й сьогодні ввечері я зробила свою третю спробу на чемпіонаті світу. Мені це вдалося якнайкраще. Мені точно не вистачило срібла з Дохи та Юджина. Я була однією з найкращих жінок-стрибунок у висоту за останні кілька років і дуже хотіла офіційно стати найкращою у світі.

Перед кожним своїм стрибком у фіналі казала собі, що маю виграти золото. Тільки золото. За всю мою команду, яка вірить у мене, за мою родину; для мого батька, який не міг приїхати сюди, щоб підтримати мене, але я відчувала його енергію, незважаючи на сотні кілометрів між нами. Я маю здобути це золото для своєї країни та всього українського народу, який досі бореться за мир в Україні та за нашу незалежність. Завдяки їм ми маємо унікальну можливість змагатися на міжнародній арені та піднімати свій прапор.

У фіналі почувалася дуже впевнено. Звичайно, у мене були деякі технічні помилки, але в цілому задоволена виступом. Не думала, що 2.01 вистачить для перемоги в Будапешті. Фізично й морально була готова стрибнути 2.05 і вище. Тому спробувала 2.07 – новий національний рекорд. У мене було дві дуже близькі спроби, але… Якщо не сьогодні ввечері, то, можливо, десь на етапі “Діамантової ліги”.

Після перемоги я отримала корону від одного з британських уболівальників. Можливо, трохи схожа на принцесу, але я можу дозволити собі бути принцесою на кілька годин. Завтра ми розпочнемо наступний етап нашої підготовки. З нетерпінням чекаю ще одного титулу в олімпійському Парижі”, – сказала Ярослава Магучіх організаторам після перемоги.