Вийшов новий навчальний посібник зі спортивної ходьби

1436

С. П. Совенко, Ю. М. Андрущенко, А. В. Соломін, В. Є. Виноградов випустили книгу, яка у сучасному форматі розкриває історію та стан розвитку спортивної ходьби у світі та в Україні. У посібнику автори представили детальні матеріали, що стосуються тактики та техніки змагальної діяльності провідних легкоатлетів світу та України. 

Також початківці та молоді тренери завдяки книзі зможуть розібрати техніку та методики навчання спортивної ходьби. Дізнатися про основи побудови тренувального процесу спортсменів, які спеціалізуються у спортивній ходьбі, в процесі багаторічної підготовки. 

Велику увагу автори приділили варіантам структури та змісту річної підготовки спортсменів високого світового рівня. А також подали правила змагань зі спортивної ходьби і розкрили основні аспекти відновлення спортсменів, які спеціалізуються у цьому виді спорту.

Книга має багато візуальних прикладів, статистичних даних, таблиць з рекордами дистанцій та їх власниками. А якісні зображення, цікаво підібраний матеріал і факти роблять її посібником, до якого хочеться звертатися при побудові тренувального та плануванні змагального процесів. 

Ознайомитися з матеріалами можна ТУТ.

 

 

 

Попередня статтяМарина Бех-Романчук: «Змушена пропустити фінал «Діамантової ліги»
Наступна статтяЯрослава Магучіх виграла фінал «Діамантової ліги»-2023