Підсумки КЧУ серед юнаків та дівчат 2008 р.н та молодше

2310
фото: редакція Пульс

16-17 вересня в місті Івано-Франківськ відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше. Участь у змаганнях взяло 590 школярів з 24 регіонів країни. За підсумками команда міста Києва стала першою, друге місце посіла збірна Київської області, третє — Чернігівська область. 

Тренери та організатори змагань відзначили високий рівень здібностей майбутніх професійних спортсменів. Наприклад, своєю думкою щодо кількості учасників на цьому сайті у соціальних мережах ФЛАУ поділився відомий тренер з витривалості Константин Степанцов: «Сьогодні на чемпіонаті України категорії 2008 року і молодше було дуже багато учасників. Це надихає. Група резерву дуже гарно працює. Респектую!».

Також у коментарі «Суспільному» головний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник говорить, що на таких змаганнях він вишукує талановитих і перспективних спортсменів, аби надалі готувати їх до виступів у складі національної збірної: «У деяких секторах і на доріжках ми побачили тих атлетів, які у руках досвідчених тренерів можуть вирости до висококласних спортсменів. Будь-який серйозний атлет починається з таких змагань. Ніхто не стає відразу чемпіоном». 

Щодо результатів юних спортсменів слід особливо відзначити деякі дисципліни та їх переможців. 

На дистанції 3000м с/х 15-річна Вероніка Ткачук показала норматив кандидата у майстри спорту, фінішувавши з часом 14:24.97. У метаннях молота Дзерожинська Поліна 2008 року народження відправила снаряд на позначку 62.08, що майже на 20 метрів більше ніж у срібного місця. На дистанції 100 метрів продовжує домінувати минулорічна переможниця — Волошин Ніколетта (12.47) серед дівчат. На гладких 400м золоту медаль вже вкотре здобуває Олексюк Іванна, що правда з далеким результатом від її особистого — 1:00.04. А у восьмиборстві Полевик Ілля здобуває 4472 очок, що більше ніж у срібного призера на 419 очок. 

З усіма результатами спортсменів можна ознайомитися ТУТ.

Попередня статтяЯрослава Магучіх виграла фінал «Діамантової ліги»-2023
Наступна стаття«Діамантова ліга» в олімпійський рік почнеться з двох етапів у Китаї